Sentimientos ajenos

Sofía de la Huerta jest młodą i piękną malarką o szlachetnym sercu, zakochaną do szaleństwa w Renato. Związek tych dwojga

Sofía de la Huerta jest młodą i piękną malarką o szlachetnym sercu, zakochaną do szaleństwa w Renato. Związek tych dwojga budzi zazdrość starszej siostry Sofíi, Leonor, która w konsekwencji planuje szereg intryg mających na celu zniszczenie tej miłości. Niemniej jednak, gdy wszelkie próby rozdzielenia zakochanych zawodzą, przebiegła i inteligentna Leonor przebiera się za siostrę i uwodzi Humberto.

Humberto jest młodym, przystojnym i impulsywnym mężczyzną, który opiekuje się swoją sparaliżowaną siostrą, Marcelą. Oboje są ze sobą bardzo zżyci i dlatego też, gdy Marcela odkrywa intrygę Leonor, dokłada wszelkich starań, aby brat zakochał się w jej terapeutce, Judith. Kiedy Renato dowiaduje się o rzekomej zdradzie żony, oskarża ją o niewierność i wyrzuca z domu. Sofía szuka schronienia w pensjonacie dońi Teresy, gdzie mieszka jej przyjaciółka, Norma, która obecnie wystawia swoje obrazy w Stanach Zjednoczonych. Niestety, spokój dziewczyny nie trwa długo, ponieważ w pensjonacie, w którym mieszka zostaje popełnione morderstwo, a oskarżenie pada na nią. Sofía, przekonana, że nigdy nie będzie mogła udowodnić swojej niewinności, postanawia uciec i ukryć się dopóki sprawa zbrodni nie przycichnie. W między czasie, Renato próbuje rozwieść się z żoną i odebrać jej prawo opieki nad synem, Andresitem.

Ojciec Leonor i Sofíi, José María de la Huerta jest atrakcyjnym i eleganckim wdowcem. Pomimo jego wysokiej pozycji społecznej i ekonomicznej, za sprawą niewłaściwych inwestycji traci wszystko, a jego firma bankrutuje. José María ma romans z najlepszą przyjaciółką swojej zmarłej żony, Aurorą. Aurora ma syna Darío, którego kocha nad życie, nie zdając sobie sprawy z tego, że chłopak okrada swoich znajomych. Poza tym, mając nadzieję, że Leonor zostanie jego żoną, staje się jej wspólnikiem.

Ramiro to człowiek pozbawionych wszelkich skrupułów moralnych, który oszukuje, kradnie oraz zdradza swoją dziewczynę, Delię z jej najlepszą przyjaciółką Raquel. Ramiro jest też wspólnikiem Leonor i z jej rozkazu zabija Gerardo, który próbuje oczyścić Sofię z ciążących nad nią zarzutów.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]
POLSKI TYTUŁ: Zakazane uczucia
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 1996
LICZBA ODCINKÓW: 60

SCENARIUSZ: Arturo Moya Grau, Lorena Salazar, Eduardo Quiroga
REŻYSERIA: Aurora Molina, José Acosta
PRODUCENT: José Alberto Castro 

OBSADA: Yolanda Andrade (Sofía), Carlos Ponce (Renato), Chantal Andere (Leonor), Gabriela Arroyo (Judith), Olivia Bucio (Eva), Arsenio Campos (Joaquín), Mario Cimarro (Ramiro), Lourdes Dechamps (Raquel), Isaura Espinoza (Aurora), Ernesto Godoy (Gerardo), Carmelita González (Inés), Susana González (Norma), Aarón Hernán (Andrés), Manuel Landeta (Miguel), Ana Bertha Lepe (Teresa), Orlando Miguel (Darío), Katia del Río (Delia), Héctor Sáez (Fernando), José Elías Moreno (José), Dina de Marco (Donata) i inni

TEMAT PRZEWODNI: David Torrens – Sentimientos ajenos
[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. A podobno Ignacio Sada madera chce nakręcić remakej tej telenoweli a kandtydatką na protkę w nowej wersji Sentimentos Ajenos ma być nie kto inny tylko Esmeralda Pinmentel.

  2. ej ale tytuł zakazane uczucie już u nas był czyli jako La que no podia amar

    1. Ale “Sentimientos ajenos” oraz “La Que No Podia Amar” to są dwie różne telenowele, mimo, że w języku polskim mają taki sam tytuł i, że w obu gra Susana Gonzalez. To nie jest to samo.

  3. mogli by u nas wemitowac pomimo ze stary ale ciekawy

  4. zgadzam się że czasami seriale o dużej liczbie odcinków są naciągane,ale są wyjątki ja teraz oglądam na yt diabeł wie lepiej i według mnie ta telcia jest super ciekawa mimo iż liczy 182 odc ja już jestem w połowie,najlepsza produkcja telemundo ever

  5. Ja teraz oglądam na yt “Rencor apasionado (w rolach głównych Natalia Esperon i Eduardo Santamarina). Produkcja ma 60 odcinków i nawet przypadła mi do gustu, chociaż od jej premiery minęło 15 lat.

  6. Ja o wiele bardziej lubie krotkie telenowele. Gdy widze ze jakas ma ponad 150 odc to nawet nie zaczynam ogladac, bo wiadomo ze bedzie bardzo naciagana.

  7. Czasami to nawet lepiej, że takie krótkie. Bywa, że niektóre telenowele tracą sens, gdy mają dużą liczbę odcinków.

  8. nie pamiętam tego serialu,jakie kiedyś były krótkie telki

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.