Sangue bom

Być czy mieć? O to pytanie, na które nie ma łatwej odpowiedzi, a jej znalezienie jest jeszcze trudniejsze, gdyż trzeba

Być czy mieć? O to pytanie, na które nie ma łatwej odpowiedzi, a jej znalezienie jest jeszcze trudniejsze, gdyż trzeba sięgnąć w głąb swojego serca…

Dlaczego tak wielu ludzi pragnie bez wysiłku i zasług odnieść sukces? Jedni gonią za sławą, chcąc być na okładkach gazet, inni zaś wolą pozostać w domowym zaciszu z dala od fleszy. Jedni pragną być kochani przez najbliższych, inni pragną podziwu i zazdrości tłumów. Wszystkich jednak łączy głód miłości, który dotyka każdego, bez względu na aspiracje, bo każdy chce być szanowany za to, kim jest… albo za to, kim próbuje być.

Sześciu młodych ludzi, florysta Bento (Marco Pigossi), „it-girl” Amora (Sophie Charlotte), „niegrzeczny chłopak” Fabinho (Humberto Carrão), słodka Malu (Fernanda Vasconcellos), chłopczyca Giane (Isabelle Drummond) i „playoboy” Maurício (Jayme Matarazzo) zadają sobie wiele trudu, żeby osiągnąć to, o czym marzą. Jedno jest pewne – szczęścia nie można kupić. Niektórzy to zrozumieją, inni nigdy tego nie pojmą. Na szczęście są też tacy, którzy umieją cieszyć się z każdej, nawet najmniejszej rzeczy.

Amora, Bento i Fabinho poznali się w domu dziecka. Dziewczynka została jednak adoptowana przez bogatą rodzinę, dzięki której dostała szansę na dostatnie życie, które zmieniło jej dotychczasowy system wartości. Fabinho również znalazł rodzinę zastępczą, z całej trójki tylko Bento musiał dorastać w sierocińcu.

Po latach, Amora jest prezenterką w telewizji, która dyktuje trendy. Bento został florystą i razem z Giane, chłopczycą, która jest w nim platonicznie zakochana, tworzy z kwiatów prawdziwe dzieła sztuki. Fabinho zaś, niezadowolony ze swojego życia, wraca do miasta, żeby odnaleźć swoich biologicznych rodziców.

Amora cały czas próbuje zapomnieć o swoim smutnym dzieciństwie. Kiedy wydaje jej się, że wreszcie zerwała ze swoją przeszłością, ona daje o sobie znać. Na jej drodze pojawia się Bento, co sprawia, że jej ułożone życie obraca się do góry nogami. Na domiar złego, jej siostra, Malu (Fernanda Vasconcellos) zakochuje się w tym samym mężczyźnie. Jakby tego było mało, w środku tego wszystkiego pojawia się Fabinho… Co za zamieszanie!

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2013
LICZBA ODCINKÓW: 221 (planowane)

SCENARIUSZ: Maria Adelaide Amaral i Vincent Villari
REŻYSERIA: Carlos Araújo
PRODUCENT: Dennis Carvalho

OBSADA: Marco Pigossi (Bento); Sophie Charlotte (Amora); Isabelle Drummond (Giane); Fernanda Vasconcellos (Malu); Jayme Matarazzo (Maurício); Humberto Carrão (Fabinho); Giulia Gam (Bárbara Ellen “Conceição”); Malu Mader (Rosemere); Deborah Evelyn (Irene); Herson Capri (Plínio Campana); Marisa Orth (Damáris); Felipe Camargo (Terácio); Ingrid Guimarães (Tina); Bruno Garcia (Natan Vasquez); Letícia Sabatella (Verônica) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Sambo – Toda Forma de Amor
[/tab]
[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]
[vimeo id=”64060295″ width=”600″ height=”350″]
[/tab]
[/tabs]


Comments

  1. na bank bedzie fajna

  2. swietny scenariusz …widac ze dzielo z Brazyli, Televisa by na taki nie wpadla

  3. Zapowiada się super. Jakaś polska stacja mogła by ją wykupić.

  4. Chciałabym obejrzeć tą telenowele! Ciekawe czy kiedyś puszczą ją w Polsce..

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.