A jednak!

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o jednej z planowanych produkcji Telemundo i możliwym udziale w niej Aaróna Díaza. Dziś już możemy

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o jednej z planowanych produkcji Telemundo i możliwym udziale w niej Aaróna Díaza. Dziś już możemy donieść, że rozmowy zakończyły się sukcesem i aktor będzie partnerował Gaby Espino w w telenoweli “Santa Diabla“.

Wiadomości o swoim angażu potwierdził sam Aarón, pisząc na Twitterze: – Widzę, że wiele osób zastanawia, czy będę kręcił telenowelę w Telemundo. Zauważyłem, że niektórzy już to potwierdzili. Nie jestem pewien, czy mogę, a raczej, czy powinienem zabierać głos w sprawie. Dlatego na razie nic nie będę mówił. Pokażę wam tylko, co czytam. I jest to bardzo, ale to bardzo interesujące.

Fot.: Twitter
Fot.: Twitter

Będzie to oryginalna historia José Ignacio Valenzueli (twórcy oryginału “La casa de al lado“).

Aarón niedawno zakończył zdjęcia do jednej z najnowszych produkcji Venevision, “Rosario” z Itahisą Machado i Guy’em Eckerem w rolach głównych.
Comment

  1. Zapowiada się ciekawie bo oryginalny scenariusz mam nadzieję że Aaron dobrze zagra nie tak nijak jak w “Teresie” bo Gaby jest świetną aktorką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.