Niewinna intryga

Tytuł oryginalny: La impostora Kraj i rok produkcji: Meksyk/Stany Zjednoczone, 2014 Liczba odcinków: 120 Data premiery: 14 stycznia 2014 (świat),

Tytuł oryginalny: La impostora
Kraj i rok produkcji: Meksyk/Stany Zjednoczone, 2014
Liczba odcinków: 120
Data premiery: 14 stycznia 2014 (świat), 1 września 2014 (Polska)

Scenariusz: Sebastián Arrau, Coca Gómez
Reżyseria: Carlos Villegas
Producent: Martha Godoy
Obsada: Lisette Morelos, Christian Bach, Sebastián Zurita, Manuel Landeta, Mauricio Henao, Jonathan Islas, Alpha Acosta, Begoña Narváez i inni

Temat przewodni: Alejandra Guzmán – Para mí

Historia rozpoczyna się tuż przed Nowym Rokiem, gdy Memo Guerrero, ojciec Blanki, kelnerki, słynącej z niezwykłych umiejętności naśladowania innych ludzi, zostaje bez żadnego ostrzeżenia niesłusznie zwolniony z pracy z zakładów Altamira Shipping Co. Wszystko przez niejaką Raquel, bezlitosną córkę założyciela firmy, która doprowadziła ją niemalże na skraj bankructwa. Ostatnią szansę na uratowanie biznesu pokłada w swoim synie Eduardo, bystrym biznesmenie, który dopiero co przybył z Mexico City, w którym mieszka ze swoją ukochaną ośmioletnią córką Sofią. Blance udaje się wślizgnąć na bal maskowy, organizowany przez Raquel. Dziewczyna chce zbliżyć się do Leonidasa aby szepnąć dobre słowo o swoim ojcu. Podczas zabawy, Eduardo jest pod wrażeniem obecności niezwykle pięknej zamaskowanej kobiety. Nie zdaje sobie sprawy, że patrzy na skromną Blancę Guerrero.

Adriano Ferrer jest zamożnym i odnoszącym sukcesy biznesmen z branży transportowej, którego firma znajduje się w Nowym Jorku. W przeszłości był on związany z Valentiną Altamira, młodszą siostrą Raquel. Na przyjęciu Adriano ujawnia, że Valentina została zamordowana 20 lat temu, a jej siostra zatuszowała zabójstwo. Od tej pory Adriano i Raquel toczą między sobą wojnę. Blanca staje się mimowolnym świadkiem tego skandalu. Poznaje tu również Eduarda, w którym się zakochuje. Para przekonuje się, że istnieje prawda w lokalnej legendzie o wiecznym pocałunku miłości, zgodnie z którą jeśli dwoje nieznajomych pocałuje się o północy w noc sylwestrową, zakochają się w sobie i nikt, ani nic, nigdy nie zdoła ich rozdzielić. Dziewczyna nie ma jednak pojęcia, że jej wybranek serca jest synem Raquel.

Tymczasem, ojciec Blanki na oczach swoich dzieci ulega wpadkowi. Blanca jest załamana, ponieważ nie ma pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia w szpitalu. Odwiedza ją Adriano Ferrer, który dopiero co dowiedział się, że 20 lat temu nieżyjąca już Valentina Altamira powiła ich syna, którego potem Raquel oddała do adopcji. Jedyną osobą, która wie, gdzie jest ich syn, jest Memo Guerrero. Adriano opracowuje dość ryzykowny plan, prosi o pomoc Blank, świadomy jej fantastycznych i niezwykłych umiejętności, kobiety kameleona. Proponuje aby przemieniła się w Victorię San Marino, dystyngowaną inwestorkę z Nowego Jorku, która zamierza zainwestować w Altamira Shipping Co., a jednocześnie będzie mogła przeprowadzić własne śledztwo i dowiedzieć się, co stało się z dzieckiem Valentiny, zanim ta umarła.

Blanca przyjmuje wyzwanie, nie wiedząc, że Eduardo, jej tajemniczy kochanek z nocy sylwestrowej, staje na czele zespołu mającego wyciągnąć firmę z tarapatów. Eduardo z kolei wita Victorię San Marino z otwartymi ramionami, nie ma pojęcia, że właśnie spotyka swą tajemniczą, zamaskowaną miłość z balu, która zdobyła jego serce. Miłość między tym dwojgiem będzie kwitła w najlepsze, kiedy przyjdzie im sprostać nowemu wyzwaniu: pojawia się Mariana Serrano, piękna lecz zimna i nieczuła matka Sofii, która postanawia odzyskać serce ojca swojej córki. Czy Blanca zdoła odszukać syna Adriano Ferrer zanim Marian ją zdemaskuje? Dlaczego Raquel wykradła dziecko swojej siostry Valentiny i jaka prawda kryje się za jej śmiercią? Czy Eduardo i Blanca ocalą swoją miłość, pomimo kłamstw i nienawiści dzielących ich rodziny?

Adriano opuścił Acapulco dwadzieścia lat temu; teraz powraca i jego głównym celem jest wyrównanie rachunków za śmierć Valentiny – miłości jego życia. Blanca uczestniczy w balu sylwestrowym zorganizowanym przez rodzinę Altamira i spotyka na nim Eduardo, syna Raquel Atlamira, Dyrektora Generalnego (CEO) i Dyrektora Altamira Shipping Corporation, w której pracował jej ojciec Memo Guerrero aż do pamiętnego dnia, kiedy został bezprawnie zwolniony. Blanca podczas balu sylwestrowego zostaje przedstawiona Eduardo. Drugi syn, Adriano, również pojawia się na balu i kiedy wszyscy goście przebywają w jednej sali, występuje na środek i publicznie oskarża rodzinę Altamira o spowodowanie śmierci Valentiny. Raquel podejrzewa, że sekret jej rodziny zdradził Memo w zawiazku z czym chce zmieść go z powierzchni ziemi. Memo zostaje potrącony przez “El Tuerto” (Jednookiego), prawą rękę Raquel Altamira. Adriano podąża za Blanką do szpitala, do którego zabrano jej ojca po wypadku i zauważa, że przebrała się ona za pielęgniarkę, aby niepostrzeżenie i nie wzbudzając niczyich podejrzeń zobaczyć swojego ojca. Adriano oferuje Blance pomoc finansową, obiecuje, że wesprze ją w wydatkach na leczenie ojca oraz pokryje wydatki całej rodziny, a w zamian Blanca będzie pracować dla niego jako Impostor – kobieta kameleon.

Materiały TVN7

[tabs tab1=”Galeria” tab2=”Trailer”]
[tab id=1]


[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Lisette Morelos jest trochę podobna do Ana Brenda. Mogliby z tymi dwoma nakręcić fajna telenowele pt. Siostry . :P

  2. Novela.pl: Musicie z korektowac opis bo wiadomo ze telka ma dokladnie 120 odcinkow. :)

  3. […] „La Impostora”, to jedna z najnowszych wspólnych produkcja Telemundo i meksykańskiego Argos. Opowieść o miłości pięknej kelnerki o imieniu Blanca oraz  biznesmena Eduardo, który po powrocie z Meksyku postanawia ratować rodzinną firmę. Więcej o telenoweli tutaj. […]

  4. Właśnie jestem po pierwszym odcinku i… o wiele ciekawsze od Santa Diabla czy też Dama y Obrero. Zaskakuje na każdym kroku :)

  5. bardzo fajna telenowela

  6. Zapowiada się bardzo ciekawie,ale wolałabym jako protagonistów Litzy i Fabiana Riosa,którzy wystąpili w pierwszym trailerze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.