Bach i Zurita: Matka i syn

“Ćwiczymy już razem od 27 lat” – powiedział Sebastián Zurita, zapytany o nowe doświadczenie, jakim jest praca na planie z

“Ćwiczymy już razem od 27 lat” – powiedział Sebastián Zurita, zapytany o nowe doświadczenie, jakim jest praca na planie z własną matką. Zwłaszcza, że Christian Bach gra jego rodzicielkę także w telenoweli! “Kiedy pada klaps, nasze relacje zmieniają się nie do poznania. Zachowujemy się dokładnie na odwrót niż zazwyczaj. Staramy się odseparować nasze więzi prywatne od naszych postaci” – wyznaje aktorka.

“La impostora” zadebiutuje na antenie Telemundo 14 stycznia. Bach wciela się w postać Raquel Altamira, wdowy, bizneswoman o nienagannej reputacji, nieznającej granic. “Jest bezwględna. Kiedy obierze sobie jakiś cel, nie ustąpi, dopóki go nie osiągnie” – podkreśla aktorka. Bach niejednokrotnie grała już przeszywające dreszczem antagonistki m.in. w “Vidas robadas” i “La Patrona”. “Takie postaci są teatralnie najprzyjemniejsze do zagrania. Zwłaszcza, kiedy nie są plastikowymi lalkami, okazują emocję, zakochują się, cierpią, znają smak miłości” – dodaje.

Nakręcona w pięknych plenerach Acapulco telenowela przedstawia losy Blanki Guerrero (Lisette Morelos), pielęgniarki, która zostjae zatrudniona przez Adriana Ferrera (Manuel Landeta) do udawania bardzo zamożnej inwestorki w Nowym Jorku. Obdarzona zdolnościami imitatorskimi dziewczyna wkrada się do rodziny Altamira, aby odnaleźć zaginionego syna Adriana. Jej zadanie komplikuje się, gdy zakochuje się w Eduardo Altamirze (Sebastián Zurita).

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Promo 1″ tab3=”Promo 2″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Świetna telenovela , tak samo aktorzy , podoba mi się gra LIssett Morelos , nowa utalentowana aktorka młodego pokolenia .Jest o niebo lepsza od ,, Burzy w kórej niewiele się dzieje, a głowne atrakcje to głowni proci .Rola LEVEGO czasami est tak ckliwa , że aż śmieszna , dziwię się że przyjął taki kiepski scenariusz .

  2. Widać że dla Christian Bach czas się dawno temu zatrzymał :)
    Z każdym wiekiem młodnieje

  3. ALE CHRISTIAN BACH SUPER WYGLADA :) ALE BEDZIE OSTRO W TEJ TELENOWELI :) BOGLI BY NASZE STACJE , KUPIC SERIALE Z TELEMUNDO I AZTECA :) DOSC TELEVISY I ODGAPIANIA KOTLETOW :) CHCEMY NOWEJ SWIEZEJ KRWI :)

  4. super wygląda Christian Bach, prawie jak rówieśniczka swojego syna

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.