Coraz bliżej do premiery “Sos mi hombre”

Już 13 sierpnia El trece wyemituje premierowy odcinek telenoweli “Sos mi hombre” z Luciano Castro (“Amanda O”) i Celeste Cid

Już 13 sierpnia El trece wyemituje premierowy odcinek telenoweli “Sos mi hombre” z Luciano Castro (“Amanda O”) i Celeste Cid (“Młodzieńcza miłość”). To romantyczna historia miłości byłego boksera, obecnie strażaka  i młodej lekarz, których losy skrzyżują się w dość niespodziewanych okolicznościach.

Ringo (Luciano Castro) został zmuszony odwiesić rękawice bokserskie i zaminić je na strażacki hełm oraz uniform. Ale rezygnacja z pasji to nie jedyny problem w jego życiu. Ringo nie tylko znalazł się w trudnej sytuacji ekonomicznej, ale do tego przeżył zawód miłosny i teraz musi walczyć w sądzie o prawo do opieki nad synem, Santino. Camila jest młodym lekarzem z powołania. Stara się na wszystkie sposoby pomagać potrzebującym, dlatego oprócz stałego etatu w szpitalu publicznym, pomaga także w publicznej jadani, gdzie obsługuje dzieci.

Życie po raz kolejny wystawi Ringo na próbę. Były bokser będzie musiał stanąć na ringu i zmierzyć się ze swoim największem wrogiem El Turco (Joaquín Furriel), który w przeszłości odebrał mu tytuł i sławę, później żonę (Eugenia Tobal), a teraz chce dołączyć do kolekcji jego syna.

Obsadę telenoweli uzupełniają: Joaquín Furriel (“Montecristo”), Gonzalo Valenzuela (“Podwójne życie”), Gabriel Goity (“Zabójczynie”), Ludovico Di Santo (“Skradzione życia”), Eugenia Tobal (“Ojciec Coraje”), Gimena Accardi (“Na straży miłości”) i Jimena Barón (“Jesteś moim życiem”).

W telenoweli pojawią się dwa utwory wykonywane przez największe latynoskie głosy. Temat przewodni telenoweli wyśpiewał Alejandro Fernández i nosi tytuł “Miente” – to jego słyszymy w pierwszym zwiastunie zamieszczonym poniżej, zaś temat romantyczny Camili i Ringo otrzymał głos Luisa Fonsi i tytuł “Nuestro amor eterno”.

[tabs tab1=”Promo 1″]

[tab id=1][vimeo id=”46543618″ width=”600″ height=”350″][/tab]

[/tabs]Comments

  1. Pisze sie Luis Fonsi, a nie Fonzi.

  2. ja Celeste oglądałam w mega super serialu młodzieżowym Młodzieńcza miłość gdzie grała razemz Emanuelem Ortegą parę i była w niej świetna ale wtedy była młodziutka teraz to już dawno w niczym jej nie widziałam i jestem bardzo ciekawa tej teli

  3. To może być hit!!! A piosenki jaknajbardziej in plus. Luis to jeden z moich ulubionych piosenkarzy więc bardzo się cieszę że bedzie można posłuchac jego piosenki w telce.

  4. fajne

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.