María Mercedes | novela.pl
María Mercedes

María Mercedes

María Mercedes jest młodą, biedną dziewczyną. Mieszka razem z trojgiem rodzeństwa i ojcem na przedmieściach Meksyku. Pomimo młodego wieku, María musi pracować, aby utrzymać rodzinę, wyręczając w tym ojca, który przez swoje uzależnienie od alkoholu nie jest w stanie zagwarantować im normalnego dzieciństwa.

Pewnego dnia María otrzymuje niezwykłą propozycję od milionera, Santiago del Olmo, który proponuje jej ślub i pragnie uczynić jedyną spadkobierczynią, aby tym samym dokuczyć swojej rodzinie i pozbawić ją fortuny, na którą czeka. María Mercedes przystaje na ofertę Santiaga. Para pobiera się w przyjaźni, ale bez miłości.

Po śmierci Santiaga, María staje się bogatą dziedziczką, właścicielką luksusowej rezydencji, ale to nie przynosi jej szczęścia, a jedynie stos problemów. Dziewczyna musi nauczyć się radzić sobie z ambicją, zazdrością i zawiścią, oraz miłością, która pojawi się w najmniej spodziewanym momencie.

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 1992
LICZBA ODCINKÓW: 82

SCENARIUSZ: Inés Rodena
REŻYSERIA: Beatriz Sheridan
PRODUCENT: Valentin Pimstein

WYSTĘPUJĄ: Thalía (María Mercedes), Arturo Peniche (Jorge Luis), Carmen Salinas (Filogonia), Laura Zapata (Malvina), Luis Uribe (Manuel), Roberto Ballesteros (Cordelio), Fernando Ciangherotti (Santiago) i inni

TENAT PRZEWODNI: Thalía – María Mercedes

{focus_keyword} María Mercedes t

3 komentarze »

  1. tiaria 22 października 2012 o 09:13 - Reply

    ta telenowela nie leciała w Polsce oglądam ja w oryginale super serial

  2. Asia 10 sierpnia 2012 o 13:55 - Reply

    Mogliby to powtórzyć na tv6. Chętnie bym obejrzała mimo że stara telka.

  3. Maras 4 kwietnia 2012 o 18:24 - Reply

    Thalia jest świetną aktorką i piosenkarką

Komentarze »


X