María Mercedes

María Mercedes jest młodą, biedną dziewczyną. Mieszka razem z trojgiem rodzeństwa i ojcem na przedmieściach Meksyku. Pomimo młodego wieku, María

María Mercedes jest młodą, biedną dziewczyną. Mieszka razem z trojgiem rodzeństwa i ojcem na przedmieściach Meksyku. Pomimo młodego wieku, María musi pracować, aby utrzymać rodzinę, wyręczając w tym ojca, który przez swoje uzależnienie od alkoholu nie jest w stanie zagwarantować im normalnego dzieciństwa.

Pewnego dnia María otrzymuje niezwykłą propozycję od milionera, Santiago del Olmo, który proponuje jej ślub i pragnie uczynić jedyną spadkobierczynią, aby tym samym dokuczyć swojej rodzinie i pozbawić ją fortuny, na którą czeka. María Mercedes przystaje na ofertę Santiaga. Para pobiera się w przyjaźni, ale bez miłości.

Po śmierci Santiaga, María staje się bogatą dziedziczką, właścicielką luksusowej rezydencji, ale to nie przynosi jej szczęścia, a jedynie stos problemów. Dziewczyna musi nauczyć się radzić sobie z ambicją, zazdrością i zawiścią, oraz miłością, która pojawi się w najmniej spodziewanym momencie.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 1992
LICZBA ODCINKÓW: 82

SCENARIUSZ: Inés Rodena
REŻYSERIA: Beatriz Sheridan
PRODUCENT: Valentin Pimstein

WYSTĘPUJĄ: Thalía (María Mercedes), Arturo Peniche (Jorge Luis), Carmen Salinas (Filogonia), Laura Zapata (Malvina), Luis Uribe (Manuel), Roberto Ballesteros (Cordelio), Fernando Ciangherotti (Santiago) i inni

TENAT PRZEWODNI: Thalía – María Mercedes

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”37428005″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. ta telenowela nie leciała w Polsce oglądam ja w oryginale super serial

  2. Mogliby to powtórzyć na tv6. Chętnie bym obejrzała mimo że stara telka.

  3. Thalia jest świetną aktorką i piosenkarką

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.