Luna salvaje

Gonzalo i Leticia są małżeństwem od dłuższego czasu i choć mają prawie wszystko, do szczęścia brakuje im jednego: potomka. Leticia

Gonzalo i Leticia są małżeństwem od dłuższego czasu i choć mają prawie wszystko, do szczęścia brakuje im jednego: potomka. Leticia bardzo pragnie dać mężowi upragnione dziecko i to pragnienie szybko staje się jej obsesją.

Po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę i długim leczeniu, zdesperowana kobieta wpada na szalony pomysł i proponuje mężowi, by poszukali kobiety, która zgodzi się za opłatą zajść w ciążę i dać im dziecko. Tak znajduje Maríę, idealną kandydatkę: młodą, zdrową, biedną dziewczynę, maltretowaną przez męża, która daje się wykorzystać kobiecie, aby zdobyć pieniądze na leczenie brata chorego na białaczkę.

María zachodzi w ciążę. Leticia jest zadowolona z powodzenia planu i nie domyśla się, że za jej plecami stało się coś, czego nie przewidziała. Gonzalo i María zakochali się w sobie i próbują walczyć o łączące ich uczucie. Gdy Leticia także zachodzi w ciążę, nakazuje Marii pozbyć się dziecka, które miała jej urodzić. Ale María nie potrafi odebrać życia istocie, która jeszcze się nie narodziła. Podejmuje ucieczkę i tym samym rezygnuje z Gonzala.

Gonzala czeka walka o prawdziwą miłość, Maríę, ale żeby ta była możliwa, musi uporać się  z żoną, która jest zdolna do wszystkiego, by tylko zatrzymać go przy sobie.

[tabs tab1=”Info”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2000/2001
LICZBA ODCINKÓW: 151

SCENARIUSZ: Patricia Maldonado, Ricardo Rodriguez
REŻYSERIA: Jorge Montero, Miguel Colom
PRODUCENT: Martín Mackintosh

OBSADA: Gabriel Corrado (Gonzalo), Carina Zampini (María), Millie Stegman (Leticia), Pepe Novoa (Gerardo), Melina Petriela (Miranda), Esteban Coletti (Javier), Lidia Catalano (Trini), Florencia Peña (Ana), Emilio Bardi (Nacho), Tuqui (Julio), Patricia Echegoyen (Paula), Rubén Stella (Carlos), Horacio Erman (Juan) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Pablo Granados – Luna salvaje

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Tez bardzo a lubilam.

  2. Jedna z najlepszych telenowel jaką w życiu oglądałem :) Leticia wymiatała na całego ;)

  3. Pamiętam tą telcie-:) była super,jak na tamte czasy…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.