W tej historii nikt nie wie kto rzeczywiście mówi prawdę, a kto kłamie, kto jest dobry, a kto zły, komu można ufać, a kogo należy się wystrzegać. Jak w prawdziwym życiu.

Renato Conde i jego żona Eva Spencer przez wiele lat żyli w idealnej harmonii. Ich liczne interesy mają się świetnie, a trójka dzieci – Ignacia, Carola i Emilio – choć nadal mieszkają z nimi pod jednym dachem, to rozpoczęły już własne życie. Cały ten spokój burzy się wraz z tajemniczą śmiercią pierwszego męża Ignacii, Adolfa, i pojawieniem się jej nowego wybranka, Gonzala Ibañeza, w którym kobieta zakochuje się i którego poślubia po krótkim narzeczeństwie. Gonzalo staje się wspólnikiem Javiera Ruiz, adwokata Renato, męża miłej i uroczej Pilar Arismendi.

Gonzalo odkrywa, że Leonardo, brat bliźniak zmarłego Adolfa, mieszka razem z nimi. I tak pojmuje, że w jego nowym domu nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Śmierć Adolfa owiana jest wielką tajemnicą, w którą niebawem zostają wplątani wszyscy bohaterowie. Kto go zabił i dlaczego? Ta myśl nie przestaje nurtować Gonzala. Nawet stary ogrodnik zdaje się wiedzieć więcej niż to, co mówi.

Gonzalo postanawia zbadać tę sprawę nieświadomy ryzyka na jakie się naraża. Jednego jest pewien: ktoś z jego otoczenia – teściowie, szwagrostwo, a może własna żona – był winny śmierci Adolfa. Jednakże wtrącanie się w sprawę, która go nie dotyczy i roztrząsanie przeszłości sprawia, że przestaje czuć się komfortowo w nowym domu. Coraz więcej oczu zaczyna mu spoglądać na ręce i krytykować o zbyt bliskie relacje z Pilar, młodą i piękną sąsiadką, która włącza się w jego śledztwo. Razem odkrywają niebezpieczne sekrety, jakie sprowadzają ich na niebezpieczną drogę.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 165

SCENARIUSZ: José Ignacio Valenzuela
REŻYSERIA: Luis Manzo, Raúl Arrieta
PRODUCENT: David Posada

OBSADA: Maritza Rodríguez (Pilar Arismendi), Gabriel Porras (Gonzalo Ibáñez), Catherine Siachoque (Ignacia Conde), Miguel Varoni (Javier Ruiz), Jorge Luis Pila (Matías Santa María Hurtado), David Chocarro (Adolfo Acosta / Leonardo Acosta), Daniel Lugo (Renato Conde), Felicia Mercado (Eva Spencer), Karla Monroig (Rebeca Arismendi), Henry Zakka (Igor Mora), Ximena Duque (Carola Conde) i inni

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]

 


11 KOMENTARZE

  1. Ja właśnie kończę tą telkę super ciekawa, świetne postaci wszystkie a Miguel Varoni jak zwykle jest zarąbisty te jego miny i ruchy, David Chocarro i Gabriel Porras jak przekonująco grają psycholi. Szkoda że Jorge Luis Pila tak krótko grał. Polubiłam telki kryminalne dużo się w nich dzieje.

  2. Bardzo chciałabym aby ta telenowela znalazła miejsce w jakiejś stacji . Również lubię telki tego typu i chętnie bym ją obejrzała .

  3. Super by było jakby puścili tą telcie w naszej polskiej telewizji! Uwielbiam tego typu fabułę i podziwiam aktorkę Catherine Siachoque !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.