La Malquerida

Kiedy Alonso ginie w tragicznym wypadku, jego żona Cristina i córka Acacia znajdują się w trudnej sytuacji. Ich hacjenda jest

Kiedy Alonso ginie w tragicznym wypadku, jego żona Cristina i córka Acacia znajdują się w trudnej sytuacji. Ich hacjenda jest zadłużona i jedynym wyjściem jest jej sprzedaż. Jeden z pracowników hacjendy, mężczyzna o imieniu Esteban, odciąga Cristinę o zamiaru sprzedaży dobytku i zobowiązuje się ocalić ranczo.

Wspólnym wysiłkiem powoli Esteban i Cristina ratują hacjendę, a ich relacje zaczyna dominować wzajemne zauroczenie. Acacia nie może pogodzić się z myślą, że po bolesnej stracie ojca jej matka poślubi innego mężczyznę, w dodatku znacznie młodszego od siebie. Jest gotowana nawet uciec z hacjendy. Na szczęście dziadkowie dziewczyny wstawiają się za wnuczką i proszą Cristinę, aby pozwoliła dziewczynie zamieszkać razem z nimi.

Po pewnym czasie Acacia, dorosła i pewna siebie, powraca na hacjendę. Przemiana dziewczyny w damę sprawia, że sam Esteban jej nie rozpoznaje. Mężczyzna zaczyna spoglądać na młodą dziedziczkę hacjendy jak na kobietę, którą się stała. Z tym samym zainteresowaniem spogląda na kobietę Manuel, jej przyjaciel z dzieciństwa. Ona jednak zakochuje się w zwykłym parobku o imieniu Ulises. Kiedy jej ukochany znika w niewyjaśnionych okolicznościach, Acacia zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Estebanem.  Nieodparte pożądanie tych dwojga zaczyna ciążyć Acacii i, aby uniknąć tragedii, postanawia wyjść za mąż za Manuela.

Esteban nie może pogodzić się z decyzją Acacii. Jego czyste i dobre serce wypełnia się goryczą, którą karmi niczemu nie winną Cristinę. Tylko prawdziwa miłość może przywrócić radość na hacjendę oraz do życia Acacii i Cristiny.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2014
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Jacinto Benavent
REŻYSERIA: Salvador Garcini
PRODUCENT: José Alberto Castro

OBSADA: Victoria Ruffo, Christian Meier, Ariadne Díaz, Mane de la Parra, Guillermo García Cantú, Raquel Olmedo, Sabine Moussier, Nora Salinas, África Zavala, Fabian Robles, Brandon Peniche i inni

TEMAT PRZEWODNI: Cristian Castro, Jesús Navarro & Melissa – La Malquerida
[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3][jwplayer player=”4″ mediaid=”15516″][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Dzięki za trailer dodacie galerię zdjęć?

  2. omg tak bardzo czekam kiedy sie pojawi u nas albo chociaz z napisami gdzies na necie… ale chyba male szanse :(

  3. Genialnie się zapowiada,może kiedyś puszczą u nas…Christiana uwielbiam odkąd obejrzałam Ktoś cię obserwuje:-)Dodacie trailer?

  4. super! innego słowa nie da się użyć !! czekam na tą novelę :-) :-)

  5. kiedy będzie ten serial ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.