La ley del amor

Renata Guerrico jest sędzią federalnym, sławnym ze swojej nieugiętości w zastosowaniu prawa. Cieszy się wielkim szacunskiem w społeczeństwie, ale ukrywa

Renata Guerrico jest sędzią federalnym, sławnym ze swojej nieugiętości w zastosowaniu prawa. Cieszy się wielkim szacunskiem w społeczeństwie, ale ukrywa ciemną przeszłość, która powróci w pełni sił.

Po wydaniu skazującego wyroku, Renata otrzymuje groźby śmierci. Kobieta nakazuje aresztować chłopaka, Lucasa, którego myli z autorem anonimowych telefonów. Podczas przesłuchania Renata odkrywa, że Lucas nosi nazwisko Pinedo i jest synem Ignacio Pinedo, jej wielkiej młodzieńczej miłości. Ignacio zjawia się, aby wyciągnąć syna z więzienia i tak dochodzi do spotkania dawnej pary.

Od tego momentu w Renacie odżywiają straszne wspomnienia z przeszłości – jako 16-latka zaszła w ciążę z Ignacio, ale ich dziecko umarło. Ignacio nigdy nie dowiedział się o tym fakcie i nigdy także nie potrafił zrozumieć powodu dla którego Renata go opuściła. Teraz staje z nią twarzą w twarz i domaga się usłyszeć od niej wyjaśnień. Mężczyzna próbuje w ten sposób ożywić dawne uczucie.

Renata czuje się poruszona, a jednocześnie zmieszana wielkim zauroczeniem młodym Pinedo. Czy nie jest to pociąg seksualny do młodego i wysportowanego mężczyzny, o ciepłym uśmiechu i łagodnym sposobie bycia, który mógłby być jej synem? Renata odrzuca tę myśl i czuje, że łączy ją z Lucasem coś więcej… jakaś nieodgadnięta tajemnica.

Problemy narastają, gdy Lucas zakochuje się z wzajemnością w Carolinie, pasierbicy Renaty. Carolina jest gotowa zrobić wszystko, aby być z Lucasem, ale nie przewiduje, że tą, która może stać się jej rywalką jest Renata.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2006/2007
LICZBA ODCINKÓW: 175

SCENARIUSZ: Gustavio Barrios, Enrique Estevanez
REŻYSERIA: Rodolfo Cela
PRODUCENT: Enrique Estevanez

OBSADA: Soledad Silveyra, Sebastián Estevanez, Raúl Taibo, Sabrina Garcianera, Arturo Bonin, Nicolás Pauls, Graciela Stefani, Matías Santoiani, Gabriela Sari  i inni

TEMAT PRZEWODNI: La ley del amor

[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. “Na straży miłości”leci obecnie na Novela tv

  2. Paz Pacheco i Francesco z “Na straży miłości”.
    Chcę tą telkę w Polsce :)))

    1. Najlepiej jakby puściła to telewizja Polonia 1 skoro “Na straży miłości” było tam emitowane

  3. Z opisu bardzo ciekawa szkoda, że nie ma szans na telenowele argentyńska w Polsce :(

  4. zapowiada sie naprawde swietna telenovela, ciekawe czy puszcza ja w polsce?????????

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.