Guapas

Nie są idealne, są po prostu piękne. Mónica, Mey, Lorena, Laura i Andrea poznają się podczas protestu przed bankiem, w

Nie są idealne, są po prostu piękne.

Mónica, Mey, Lorena, Laura i Andrea poznają się podczas protestu przed bankiem, w którym trzymały swoje oszczędności. Wraz z ogłoszeniem upadłości banku oszczędności ich życia przepadają i z dnia na dzień plany oraz marzenia legną w gruzach.

Mónica zostaje zmuszona zamknąć restaurację, Lorena musi zapomnieć o zamiarze kupienia rodzicom wymarzonego domu, Mey zostaje ograbiona z rodzinnego spadku, ulokowane na książeczce oszczędnościowej pieniądze Laury i jej chłopaka – przeznaczone na leczenie płodności – ulatują niczym mydlane bański, a Andrea oraz jej mąż zostają bankrutami.

Siedem lat później wszystkie pięć kobiet łączy przyjaźń oraz to, że wciąż nie pozbierały się po stracie finansowej. Dlatego gorliwie szukają stabilności ekonomicznej i uczuciowej. Każdej z nich potrzebny jest bodziec inspiracji. Druga szansa na zakochanie się, spełnienie się, założenie rodziny, wyleczenie ran, podążanie za powołaniem czy też zwyczajnie na pokonanie lęków, które uniemożliwiły im osiągnięcie tego, czego zapragnęły.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2014
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Leandro Calderone, Carolina Aguirre
REŻYSERIA: Daniel Barone, Lucas Gil
PRODUCENT: Adrián Suar

OBSADA: Carla Peterson (May), Araceli González (Andrea), Mercedes Morán (Mónica), Isabel Macedo (Laura), Florencia Bertotti (Lorena), Mike Amigorena (Federico), Rafael Ferro (Francisco), Dady Brieva (Tano), Esteban Lamothe (Pablo), Mauricio Dayub (Alejandro) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Fabiana Cantilo – Guapas
[/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Te nasze telenowele są coraz mądrzejsze,bardziej życiowe:-)Nie to co kiedyś typu służąca i bogaty panicz są w sobie zakochani,to był cały sens telki.

  2. Oby tą telenowelę było nam dane zobaczyć w Polsce.Żeby tak Polsat Romans zdecydował się na telenowelę z Argentyny to by było fajnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.