Flor do Caribe

Miłość to największe wyzwanie w życiu każdego człowieka. Jest znacznie większe, kiedy w grę wchodzi walka przyjaciół o serce jednej

Miłość to największe wyzwanie w życiu każdego człowieka. Jest znacznie większe, kiedy w grę wchodzi walka przyjaciół o serce jednej kobiety.

Ester (Grazzi Massafera) i Cassiano (Henri Castelli) wychowali się w małej wiosce położonej u wybrzeży Rio Grande do Norte. On jest pilotem brazylijskich sił powietrznych, ona zaś przewodniczką oferującą swoim klientom przejażdżkę samochodem buggy po wydmach. Oboje od dziecka wiedzieli, że chcą stworzyć rodzinę. Na drodze do ich szczęścia stanie jednak Alberto (Igor Rickli) ich najlepszy „przyjaciel”, który wraca do wioski, żeby przejąć kopalnię diamentów swojego dziadka, Dionísia Albuquerque (Sérgio Mamberti).

Cassiano, który ufa Albertowi jak bratu, nie spodziewa się, że ten nie cofnie się przed niczym, żeby się go pozbyć i usunąć go z życia Ester. Mężczyzna knuje podłą intrygę, w skutek której Cassiano zostaje wrobiony w handel nielegalnymi diamentami i uznany za martwego.

Pogrążona w smutku Ester długo nie może pogodzić się z utratą ukochanego mężczyzny. Wkrótce odkrywa, że jest w ciąży. Alberto postanawia wykorzystać sytuację i zbliżyć się do ukochanej kobiety.

Tymczasem poniżony i zdradzony Cassiano żyje na Karaibach jako niewolnik, który pragnie za wszelką cenę odzyskać swoje dawne życie i utraconą miłość. Po ośmiu latach udaje mu się uciec z niewoli i wraca do Vila dos Ventos żeby wyrównać rachunki z ludźmi, których dotychczas miał za przyjaciół…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2013
LICZBA ODCINKÓW: 159

SCENARIUSZ: Walther Negrão i Suzana Pires 

REŻYSERIA: Jayme Monjardim
PRODUKCJA: Jayme Monjardim

OBSADA: Grazi Massafera (Esther), Henri Castelli (Cassiano), Igor Rickli (Alberto), Laura Cardoso (Veridiana), Juca de Oliveira (Samuel), Daniela Escobar (Natália), Thiago Martins (Rodrigo), Angela Vieira (Lindaura), Raphael Viana (Hélio), Débora Nascimento (Tais) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Maria Gadú – Em Paz

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”60175082″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]


Comments

  1. Fabuła jest bardzo interesująca. Chętnie rzucę na tę telenowelę oko.

  2. napewno bedzie to super telenovela, wkoncu wszystkie brazylijskie telki sa super i sa ciekawe, nie sa tak przewidywalne jak np z televisy,ogladalam wiele i wszystkie mi sie podobaly, szkoda ze romantica juz nic nie zakupuje bo byly swietne telki swietne godziny

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.