Em Família

W rodzinie się kocha lub się nienawidzi. W rodzinie się walczy lub popełnia błędy. W rodzinie się wygrywa lub przegrywa,

W rodzinie się kocha lub się nienawidzi. W rodzinie się walczy lub popełnia błędy. W rodzinie się wygrywa lub przegrywa, znajduje lub traci. Rodzina jest wszystkim.

Dwa życia złączone okowami miłości i więzami rodzinnymi, a także naznaczone przez zazdrość i nienawiść. Helena (Júlia Lemmertz) i Laerte (Gabriel Braga Nunes) są kuzynami, którzy w okresie dojrzewania przyrzekli sobie dozgonną miłość. Helena jest zwariowaną i beztroską dziewczyną, Laerte jest zaś wybuchowy i zazdrosny o każdego, kto zbliży się do jego ukochanej, zwłaszcza o Virgília (Humberto Martins).

Podczas jednej z kłótni o Helenę, Laerte poważnie rani Virgília. Wystraszony chłopak, w obawie, że zabił swojego przyjaciela, chowa go żywcem. Ku jego zdziwieniu, Virgílio żył i cudem udało mu się wydostać z grobu. W dniu, kiedy Laerte i Helena mają stanąć na ślubnym kobiercu, Laerte zostaje oskarżony o próbę zabicia Virgília. Helena zrywa zaręczyny, a chłopak wyjeżdża rozpocząć nowe życie.

Po wielu latach, Helena jest żoną Virgília i matką Luizy (Bruna Marquezine), zbuntowanej dziewczyny, która często nie potrafi znaleźć z matką wspólnego języka. Laerte mieszka we Wiedniu, gdzie całkowicie oddał się swojej pasji, czyli grze na flecie. Po latach spędzonych z dala od kraju, postanawia wrócić do Brazylii, a tym samym zmierzyć się z przeszłością. Laerte i Helena znowu staną twarzą w twarz, a ich dawne uczucie odżyje. Tym razem Helena będzie musiała walczyć o swoją wielką miłość z własną córką.

Bohaterowie z krwi i kości, życiowe dramaty i rodzinne komplikacje to tylko niektóre z walorów tej niesamowitej sagi o miłości i wybaczeniu.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2014
LICZBA ODCINKÓW: 143

SCENARIUSZ: Manoel Carlos
REŻYSERIA: Leonardo Nogueira
PRODUCENT: Jayme Monjardim

OBSADA: Júlia Lemmertz (Helena Fernandes); Gabriel Braga Nunes (Laerte Fernandes); Humberto Martins (Virgílio); Bruna Marquezine (Helena Fernandes/Luísa Fernandes); Vivianne Pasmanter (Shirley); Giovanna Antonelli (Clara Fernandes); Reynaldo Gianecchini (Carlos Eduardo “Cadu”); Tainá Müller (Marina); Natália do Valle (Francisca “Chica” Fernandes); Ana Beatriz Nogueira (Selma Fernandes); Herson Capri (Ricardo); Helena Ranaldi (Verônica); Bianca Rinaldi (Sílvia) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Ana Carolina – Eu Sei Que Vou Te Amar

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.