Diego Mercader Carrasco ma 30 lat. Dwie trzecie swojego życia spędził zamknięty w więziennym szpitalu psychiatrycznym w Nowym Jorku. Jest małomówny i ma spokojne uosobienie. Jego jedyną szansą na wyjście na wolność jest pomoc młodej lekarz psychiatrii Antonii Villarroel.

Antonia zaświadcza o całkowitej gotowiści Diega do opuszczenia murów więzienia. Zapewnia także, że jej pacjent nie zachował żadnych wspomnień z tragicznych wydarzeń ze swojej dzieciństwa i nie stanowi zagrożenia dla społeczeństwa. Dzięku temu Diego otrzymuje zwolnienie warunkowe i wychodzi na wolność.

Nagły powrót do życia nie jest łatwy, zwłaszcza gdy nie posiada się odpowiednio rozwiniętych umiejętności do życia wśród ludzi i tego, co określane jest mianem normalnego zachowania. Dzięki pomocy Antonii, Diego otrzymuje nową tożsamość i rodzinę, które ochronią go przed atakiem prasy i niebezpieczeństwem, jakie niosą za sobą wydarzenia z 1992 roku.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Sebastián Arrau
REŻYSERIA: Nicolás Di Blasi, Jaime Segura
PRODUCENT: Aurelio Valcárcel Carroll

OBSADA: David Chocarro (Diego Carrasco/Martín Méndez), Maritza Rodríguez (Antonia), Elizabeth Gutiérrez (Mariana), Saúl Lisazo (Ezequiel), Jonathan Islas (Luciano), Cristian Carbias (Omar) i inni

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[tab id=3]


[/tab]
[/tabs]


14 KOMENTARZE

  1. Elli w późniejszych odcinkach będzie ok, ale jej śmierć to w jaki sposób ją uśmiercili przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Na razie intryduje mnie postać Marlene Favela, nie wiem co mam o niej mysleć ale intryguje mnie, bo nie wiadomo czy jest po stronie dobra czy zła, i intryguja mnie te osoby które zginęły po tej trageii w szole, mnie osobiście sie ten serial bardzo podoba, jest pełen suspensu, niedopowiedzenia.

  2. Elizabeth jest sztuczna, nie powinna wgl. grać.
    A ERDLV okaże się dnem. nie to co sukcesy Televisy,
    ochh OSACZONA to była telka, nawet Eli dobrze tam zagrała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.