El rostro de Analía

Mariana Montel jest młodą i piękną bizneswoman, kierującą założoną przez ojca linią samolotów Angel’s. O ile w sprawach zawodowych radzi

Mariana Montel jest młodą i piękną bizneswoman, kierującą założoną przez ojca linią samolotów Angel’s. O ile w sprawach zawodowych radzi sobie całkiem zwinnie, o tyle jej życie osobiste jest całkowitym fiaskiem. Jako żona nie potrafiła zadbać o to, co kocha najbardziej: własne małżeństwo.

W swoim mężu, Danielu Montiel – znakomitym architekcie, zakochała się od pierwszego wejrzenia. Owocem ich romansu jest Adriana, dziewczynka, której żadne z nich nie planowało i która stała się powodem do zalegalizowania związku.

Pierwsze miesiące ich małżeństwa były czystą sielanką. Mariana darzyła swojego męża ogromnym zaufaniem i wspierała go w jego karierze. Daniel postanowił wykorzystać tą doskonałą okazję i powrócić do kawalerskiego życia. Pomogła mu w tym Sara, seksowna kuzynka Mariany, od zawsze uważana za pępek rodziny, która z łatwością dostrzegła w nim szansę dla siebie. I tak, u jej boku, Daniel szybko stał się kapryśnym, obsesyjnie pożądającym ją mężczyzną, którego ta z łatwością zaciągnęła do łóżka i zrobiła swoim kochankiem.

Dla Sary, posiadanie Daniela u swojego boku, stało się idealną strategią, której celem było zajęcie miejsca Mariany w Angel’s i sprawowanie kierowniczego stanowiska w firmie wedle własnego upodobania. Niewielu wie jednak, że za tą śliczną twarzyczką ukrywa się kobieta pozbawiona jakichkolwiek skrupułów, która w swojej drodze na szczyt nie zawahała się nawet dogadać z samym Rickym Montaną, mafijnym przywódcą przemycającym narkotyki, którego zamierza wykorzystać do prania brudnych pieniędzy.

Sara planuje pozbyć się Mariany i w tym celu prosi o pomoc Montanę. Ten zaś, by sprawdzić lojalność seksownej kochanki, Analii Moncada, zleca jej wyeliminowanie Mariany. Analía -, agentka policyjna, która postanowiła zbliżyć się do Montany, aby zemścić się za śmierć byłego narzeczonego, zmuszona jest przyjąć zlecenie.

Tego sądnego dnia, Mariana odkrywa niewierność męża i ogarnięta szaleństwem i bólem, opuszcza wydane na jego cześć przyjęcie, aby spojrzeć w twarz śmierci; Analía, pod pozorem zabicia ofiary, wsiada do jej samochodu, jednak nie udaje jej się zapanować nad stanem Mariany i obie stają się ofiarami wypadku.

Kiedy wszyscy uważają, że Mariany już nie ma, doktor Armando Rivera, który znalazł ją poparzoną, postanawia przeprowadzić zabieg rekonstruujący jej twarz, używając eksperymentalnego procesu klonowania. Mężczyzna nie wie jednak, że zdjęcie, jakie znalazł w okolicy wypadku, nie należało do Mariany, lecz do Analii. W ten sposób Rivera ofiarowuje Marianie drugie życie z obliczem innej kobiety.

Mija jakiś czas. Mariana zdaje sobie sprawę, że szanse na odzyskanie pamięci są znikome i postanawia wyjść w świat by odbudować swoje życie. Dając się ponieść instynktom, ratuje życie topiącej się dziewczynce, nie wiedząc, że życie spłatało jej kolejnego figla stawiając na jej drodze własną córkę i męża.

Tak rozpoczyna się nowa historia, pełna miłości, namiętności i akcji. Mariana, teraz jako Ana, odkrywa na nowo tą samą miłość do Daniela, która uwiodła ją wcześniej. On zaś, odnajduje w jej oczach hipnotyzującą zagadkę oraz nową szansę do zakochania… Dwoje, obcych ludzi, zakochuje się w sobie. Mariana wraca do domu rodziny Montiel jako niania własnej córki, lecz kryminalna przeszłość prawdziwej Analii nie daje o sobie zapomnieć. Zmuszona jest żyć dźwigając grzechy kobiety, która ofiarowała jej swoją twarz, stając na przepaści pomiędzy śmiercią i miłością…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Twarz Analiji
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2008/2009
LICZBA ODCINKÓW: 174

SCENARIUSZ: Isamar Hernández, Humberto “Kico” Olivieri
REŻYSERIA: David Posada, Danny Gavidia
PRODUCENT: Aurelio Valcárcel Carroll

OBSADA: Elizabeth Gutiérrez, Martín Karpan, Maritza Rodríguez, Gabriel Porras, Karla Monroig, Zully Montero, Elluz Peraza, Flavio Caballero, Flor Núñez, Daniel Lugo, Germán Barrios, Jorge Consejo

TEMAT PRZEWODNI: Valerie Morales & Wahero – Doble vida

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3][/tab]

[/tabs]Comments

  1. Już znalazłam i jest SUPER!!!!
    Można obejrzeć na wrzut.pl

  2. Czy może wiecie kiedy ta telka będzie znów emitowana?

  3. Może do innych też będziecie dodawać.

  4. bardzo fajna była ta telcia a zwłaszcza eli

  5. Analia jest zajebista jako tancerka w zielonym kocie.

  6. telka byla niesamowita a gra elisy w skali od 1-10 100!!!!!!!!!! zagrala swietnie, byla skromna, delikatna, pokazala rowniez sile i niesamowicie tanczyla!! ogladlabym znowu! super seerial

  7. tak bardzo fajna była

  8. Super była ta telcia,jesli ktos nie ogladał to polecam,wart jest obejrzenia-:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.