El árbol de Gabriel

Gabriel León jest odnoszącym sukcesy prezenterem telewizyjnym. Wraz ze swoim niedzielnym show „El Maratón de la Alegría” jest numerem jeden

Gabriel León jest odnoszącym sukcesy prezenterem telewizyjnym. Wraz ze swoim niedzielnym show „El Maratón de la Alegría” jest numerem jeden wśród prezenterów w kraju, a także sam jest marką. Realizuje tysiące reklam wiążąc swój wizerunek z energią, triunfem i sukcesem.

Jednak jego sława i fortuna na nic się nie przydają, gdy zostaje u niego zdiagnozowana poważna choroba, która może okazać się śmiertelna, jeśli nie otrzyma przeszczepu organu. Teraz życie Gabriela zależy od znalezienia odpowiedniego dawcy, którym powinien być bezpośredni krewny. Problem w tym, że Gabriel nie posiada tak bliskiej rodziny. Jest żonaty z młodą modelką, z którą nie ma dzieci.

Jednak, być może… Gabriel przypomina sobie, że w młodości, kiedy nie zarabiał dużych pieniędzy, oddał spermę do kilku banków spermy w mieście. Szukając potencjalnego dawcy organu, zaczyna poszukiwania możliwych dzieci. Nie ma jednak pojęcia, że spotkanie ze swoim drzewem genealogicznym wywróci jego życie do góry nogami, gdyż wprowadzi to do jego życia 5 fantastycznych kobiet: Magdalenę, Nayarí, Valentinę, Brendę i Anę Belén.

Magdalena Miranda jest fotografem zafascynowanym swoim zawodem i swoją rodziną. Nie wie jednak, że jej mąż wziął spermę z banku spermy, by ukryć przed nią fakt swojej bezpłodności i cały czas ją oszukiwał. Kiedy Magdalena odkrywa prawdę, czuje, że jej idealne małżeństwo jest farsą i powinna odbudować swoje życie. Poznaje i zakochuje się w Gabrielu nie przypuszczając nawet, że to on jest prawdziwym ojcem jej dziecka.

Jednak Gabriel nie chce być ojcem. Przynajmniej nie na początku. Jego początkowym motywem jest zwykły interes osobisty. Nie szuka dziecka, ale dawcy organu. Jednak życie da mu nauczkę. Na swojej drodze Gabriel odkryje nowy sens swojej egzystencji: prawdziwą miłość i znaczenie rodziny.

„El árbol de Gabriel“ opowiada historię miłości między Magdaleną i Gabrielem, którzy nie znając się mają wspólne dziecko. Jest to także historia wielu innych kobiet, będących w związku lub samotnych, które na różne sposoby przeżywają cud macierzyństwa. Jest to wielka historia miłości i nauki, która pokazuje, że pasja może zmienić życie i uczynić wszystkich szczęśliwszymi i lepszymi osobami.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone/Wenezuela, 2011
LICZBA ODCINKÓW:
 ok. 120

SCENARIUSZ: Alberto Barrera
REŻYSERIA:
Luis Alberto Lamata
PRODUCENT:
Consuelo Delgado

WYSTĘPUJĄ: Jorge Reyes, Daniela Bascopé, Nohely Arteaga, Aroldo Betancourt, Laura Chimaras, Roque Valero, Cristóbal Lander, Elaiza Gil, Roxana Díaz, Alfonso Medi i inni

TEMAT PRZEWODNI: San Luis – ¿Dónde andabas tú?

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.