Ángela Valdez i Samantha Sandoval Navarro są przyjaciółkami od dziecka. Ángela pochodzi z ubogiej rodziny. Jej ojciec pracuje jako ochroniarz bogatej i wpływowej familii, z której pochodzi Samantha.

Dziewczyny były największymi przyjaciółkami, ale w wyniku tragedii, zostały rozdzielone na wiele lat, aż w końcu przeznaczenie sprawia, że ponownie się spotykają.

Ángela bardzo wcześnie musiała nauczyć się samoobrony, aby poradzić sobie w niebezpiecznej dzielnicy, w której mieszka. Niestety, nie nauczyła się wystrzegać złych mężczyzn i zakochała się w przemytniku narkotyków, Luisie Martínezie, z którym ma córkę, Violetę. Ángela ciężko pracuje, dniami i nocami, aby zadbać o lepsze życie dla swojej córki. Prowadzi skromną kawiarnię i marzy, że pewnego dnia uda jej się zostać pielęgniarką.

Pewnego dnia, Samanta przypadkowo jest świadkiem kradzieży w kawiarni Neli. We dwie udaje im się schwytać rabusiów, co skłania Samanthę do złożenia przyjaciółce propozycji nie do odrzucenia: ma porzucić swoją kawiarnię i marzenie o pielęgniarce, i zostać, tak jak ona, prywatnym ochroniarzem sławnych i bogatych.

Ángela zostaje ochroniarzem córki przystojnego bogacza, Juana Marcosa Arroya, nieszczęśliwe żonatego z alkoholiczką, Isabelą. Samantha tymczasem zostaje zatrudnia w charakterze tajnego ochroniarza playboya, także milionera, Willy’ego del Castillo. Obie z narażeniem życia będą stawiać czoła nowym wyzwaniom, stojąc w obronie ludzi, którzy im zaufali. Uwikłane w sieci kłamstw i intryg, będą szukały miłości oraz szczęścia, zmagając się z nie lada przeszkodami.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Stany Zjednoczone, 2012
LICZBA ODCINKÓW:
 ?

SCENARIUSZ:
REŻYSERIA:

PRODUCENT:
 Aurelio Valcárcel Carroll

WYSTĘPUJĄ: Adriana Fonseca (Ángela), José Luis Reséndez (Juan Marcos), Ximena Duque (Samantha), Fabian Rios (Guillermo), Jorge Luis Pila (Miguel), Sonya Smith (Isabel), Aylin Mujica (Fernanda), Manuel Landeta (Bernardo), Katie Barberi (Perla) i inni

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]


6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.