Apuesta por un amor

Julia Montaño jest dumną, silną, młodą kobietą. Jej ojciec, Don Julio, jest najbogatszym i najpotężniejszym właścicielem ziemskim w miasteczku San

Julia Montaño jest dumną, silną, młodą kobietą. Jej ojciec, Don Julio, jest najbogatszym i najpotężniejszym właścicielem ziemskim w miasteczku San Gaspar. Julia zajmuje się prowadzeniem hacjendy podczas gdy jej lekkoduszny brat Alvaro, spędza czas na upijaniu się i nadużywaniu pozycji swojego ojca. Soledad, młodsza siostra Julii, jest nieśmiałą dziewczyną, która cierpi z powodu obojętności ojca przez co zamyka się w świecie marzeń.

Don Julio i jego przyjaciel Ignacio pragną, by małżeństwo Julii z Francisciem, synem Ignacia, połączyło ich fortuny i posiadłości. Los jest jednak kapryśny i płata im figla. Julia okrywszy, że Francisco miał romans z Evą, zrywa z nim. Od tego momentu wielu mężczyzn próbuje zdobyć jej serce, ale ona obawiając się zdrady, odrzuca ich traktując z pogardą.

Don Julio zakochuje się w Casandrze, oportunistce, której zależy tylko na jego pieniądzach. Kobieta mieszka w Meksyku i lubi grać w pokera o wysokie stawki. Casandra utrzymuje się dzięki romansom z bogatymi mężczyznami. To zmienia się, gdy poznaje Gabriela, który staje się jej obsesją. Mężczyzna w zorganizowanej przez nią prywatnej grze w pokera, wygrywa hacjendę należącą do Ignacia. Ignacio prosi Gabriela o trzymiesięczny okres karencji, aby zebrać pieniądze na wykup swoich ziem. Gabriel z czystej ciekawości wyjeżdża do San Gaspar, aby obejrzeć posiadłość, którą wygrał. Gdy na miejscu spotyka Julię, jest nią oczarowany, więc decyduje się pozostać w mieście. Julia ma wrażenie, że spotkanie z Gabrielem rozbudziło w niej na nowo uczucia.

Rodzące się między Julią a Gabrielem uczucie nie podoba się Casandrze, która nastawiając Don Julia przeciwko Gabrielowi postanowiła ich rozdzielić. Kobieta chcę poślubić Don Julia, a także z Gabriela uczynić swojego kochanka. Kiedy Ignaciowi nie udaje się zebrać pieniędzy na wykupienie swoich ziem, ich właścicielem staje się Gabriel. Wściekły takim obrotem sytuacji Don Julio, wykorzystuje swoją pozycję, by nastawić mieszkańców miasta przeciwko Gabrielowi i tym samym uprzykrzyć mu życie. Jednak Gabriel nie ma zamiaru poddać się bez walki. Mężczyzna jest zdecydowany, aby zagrać w grę z Don Julio i wygrać miłość jego córki, Julii.

 Comments

  1. a gdzie można obejrzeć po polsku, proszę o link

  2. Szkoda że nie było tego w Polsce, po bodajże Rubi nie puszczali u nas długi czas Televisy.

  3. Gorąco polecam!

  4. Właśnie wczoraj skończyłam oglądać na yt.
    Trzeba przyznać,że telcia trzyma widza do ostatniego odcinka w napięciu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.