Czas może zniszczyć nawet najtrwalsze więzy… Czy życie daje drugą szansę?

Ana (Fernanda Vasconcellos), Rodrigo (Rafael Cardoso) i Manuela (Marhorie Estiano) urodzili się i dorastali w Porto Alegre. Żyli jak rodzeństwo odkąd Eva (Ana Beatriz Nogueira), matka dziewcząt, wyszła za Jonasa (Paulo Betti), ojca Rodriga. Gdy Ana i Rodrigo dorastają, uświadamiają sobie, że są w sobie szaleńczo zakochani. Eva i Jonas są przeciwni ich związkowi z powodu ich dorastania jako rodzeństwo, a także dlatego, że po siedmu latach małżeństwa postanawiają się rozwieść i zerwać ze sobą wszelkie stosunki.

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Ana u szczytu swej sportowej kariery zachodzi w ciążę ze swoim przyszywanym bratem. Eva nie mogąc się z tym pogodzić wywozi córkę z kraju, aby po porodzie uznać dziecko Any za swoje. Po narodzinach Júlii (Jesuela Moro), Ana nie chcąc stracić córeczki postanawia z nią uciec. Pomaga jej w tym Manuela. Siostry i dziecko są niestety ofiarami okropnego wypadku, po którym Ana zapada w śpiączkę…

Manuela z powodu swej niepełnosprawności zawsze żyła w cieniu utalentowanej i doskonałej siostry. Dziewczyna, mając poczucie winy za to, co spotkało Anę postanawia zająć się jej córeczką. Niedługo później Rodrigo dowiaduje się, że Ana urodziła mu córkę. Postanawia się nią zaopiekować. Mała Júlia zbliża do siebie Manuelę i Rodriga, którzy z biegiem czasu tworzą rodzinę.

Pięć lat później, Ana budzi się ze śpiączki, co wywraca życie wielu osób do góry nogami. Kobieta jest zrozpaczona, kiedy dowiaduje się, że jej ukochany ożenił się z jej siostrą i razem wychowują jej córeczkę. Jednak nie to okaże się dla Any największym ciosem. Najgorsze będzie  dla niej odtrącenie ze strony Júlii, która za swoją jedyną matkę uznaje Manuelę. Anie w nowej sytuacji pomoże odnaleźć się jej lekarz, Lúcio (Thiago Lacerda).

Historia o skomplikowanych relacjach rodzinnych i o wielkich życiowych dramatach, w których nie ma łatwych rozwiązań.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: 137 (Brazylia), 70 (eksport)

SCENARIUSZ: Lícia Manzo
REŻYSERIA: Jayme Monjardim

OBSADA: Marjorie Estiano (Manuela), Fernanda Vasconcellos (Ana), Thiago Lacerda (Lúcio), Rafael Cardoso (Rodrigo), Ana Beatriz Nogueira (Eva), Nicette Bruno (Iná), Stênio Garcia (Laudelino), Jesuela Moro (Júlia), Daniela Escobar (Suzana), Regiane Alves (Cris), Paulo Betti (Jonas) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Maria Gadú – Oração ao Tempo
[/tab]

[tab id=2]


[/tab]

[tab id=3]

Player


[/tab]

[/tabs]


11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.