„Uciekinierka” od 23 listopada w Netflixie

Hiszpański serial „Uciekinierka” z Paz Vegą w roli głównej od piątku 23 listopada dostępny w całości w ofercie Netflixa.

Kilka miesięcy po premierze w Hiszpanii na Netflixie ląduje „Uciekinierka” (oryg. Fugitiva). Serial Joaquína Oristelli, autora najdłużej emitowanego w hiszpańskiej telewizji serialu „Cuéntame cómo pasó”, opowiada krótki, ale intensywny epizod z życia Magdy, atrakcyjnej kobiety, wiodącej pozornie szczęśliwe życie razem z mężem i trójką dzieci. Pewnego ranka jej świat wywraca się do góry nogami. Żeby przeżyć, będzie musiała odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowe, fikcyjne życie razem z rodziną.

Główną rolę zagrała Paz Vega (filmy „Trudne słówka”, „Grace księżna Monako”). To drugi serial z udziałem hiszpańskiej aktorki nakręcony po jej powrocie do ojczyzny – przez ostatnie 14 lat żyła i rozwijała swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. Na czele obsady znaleźli się także meksykański aktor Julio Bracho („Ja, ona i Eva ”) oraz Hiszpanie Roberto Álamo (filmy „Niech Bóg nam wybaczy”, „Strefa wroga”) i José Manuel Poga (film „Operacja Expo”).

W opinii Vegi „Uciekinierka” jest historią kobiety, która uwierzyła w istnienie księcia z bajki i przekonuje się na własne oczy, jak bajkowy świat zamienia się w istne piekło. Wykreowana przez nią postać Magdy ma być inspiracją dla kobiet do tego, że nie ma sytuacji bez wyjścia. “Kobiety znoszą poniżenia ze względu na swoje dzieci. Nie chcą rozbijać tej idealnej rodziny, jakiej dla nich wyśniły. Serial pokazuje, że przemoc dosięga tak samo biednych, jak i bogatych, w co być może jeszcze trudniej uwierzyć” – wspomniała w wywiadzie dla dziennika „El País”.

Akcja serialu rozgrywa się w ciągu 90 godzin. Zdjęcia powstały w zaledwie sześć tygodni. Większość scen nakręcono w położonym na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii mieście Benidorm. Ekipa gościła również w Meksyku oraz w Madrycie.

[tabs tab1=”Uciekinierka – Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”264056697″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.