Prezentowany na licznych festiwalach filmów grozy tj. Sitges czy Frightfest London, meksykański horror Adriána Garcíi Bogliano pt. „Scherzo Diabolico” wkracza do Cinemax. Premierowa emisja w piątek 20 stycznia o godz. 20:00.

Główny bohater, Aram (Francisco Barreiro), jest znudzonym życiem księgowym, który desperacko marzy o lepszym jutrze. Mężczyzna wyczekuje awansu, który nigdy nie nadchodzi. Co więcej, jego małżeństwo też wisi na włosku. Pewnego dnia, zrozpaczony, decyduje się na ryzykowny krok i porywa nastoletnią córkę szefa (Daniela Soto Vell). Zagubiony w rzeczywistości i nieświadomy niczego pracodawca (Jorge Molina) postanawia oddać prowadzenie firmy w ręce Arama, któremu wydaje się, że w końcu złapał pana Boga za nogi. Co z tego wyniknie?

W najnowszym dziele Adrián García Bogliano („Późne fazy człowieczeństwa”) wodzi widza za nos i bawi się z nim w kotka i myszkę. Obraz zachwyca świeżością i nieprzeciętnym stylem. Nie brakuje w nim zaskakujących zwrotów akcji. W głównych rolach brawurowo odnajdują się Francisco Barreiro („Jesteśmy tym, co jemy”), Daniela Soto Vell („Eddie Reynolds y Los Ángeles de Acero”), Jorge Molina („Juan od trupów”), Milena Pezzi („Dreaming of Julia”) oraz Vita Vargas („Gloria”).

Materiały Cinemax

[tabs tab1=”Scherzo Diabolico – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.