"Scherzo Diabolico" 20 stycznia w Cinemax | novela.pl

“Scherzo Diabolico” 20 stycznia w Cinemax

novela.pl 20 stycznia 2017 1

Cinemax przedstawia “Scherzo Diabolico”, meksykański horror z wciągającą intrygą, doprawioną solidną dawką makabry i czarnego humoru.

“Scherzo Diabolico” 20 stycznia w Cinemax

Prezentowany na licznych festiwalach filmów grozy tj. Sitges czy Frightfest London, meksykański horror Adriána Garcíi Bogliano pt. “Scherzo Diabolico” wkracza do Cinemax. Premierowa emisja w piątek 20 stycznia o godz. 20:00.

Główny bohater, Aram (Francisco Barreiro), jest znudzonym życiem księgowym, który desperacko marzy o lepszym jutrze. Mężczyzna wyczekuje awansu, który nigdy nie nadchodzi. Co więcej, jego małżeństwo też wisi na włosku. Pewnego dnia, zrozpaczony, decyduje się na ryzykowny krok i porywa nastoletnią córkę szefa (Daniela Soto Vell). Zagubiony w rzeczywistości i nieświadomy niczego pracodawca (Jorge Molina) postanawia oddać prowadzenie firmy w ręce Arama, któremu wydaje się, że w końcu złapał pana Boga za nogi. Co z tego wyniknie?

W najnowszym dziele Adrián García Bogliano (“Późne fazy człowieczeństwa”) wodzi widza za nos i bawi się z nim w kotka i myszkę. Obraz zachwyca świeżością i nieprzeciętnym stylem. Nie brakuje w nim zaskakujących zwrotów akcji. W głównych rolach brawurowo odnajdują się Francisco Barreiro (“Jesteśmy tym, co jemy”), Daniela Soto Vell (“Eddie Reynolds y Los Ángeles de Acero”), Jorge Molina (“Juan od trupów”), Milena Pezzi (“Dreaming of Julia”) oraz Vita Vargas (“Gloria”).

Materiały Cinemax

One Comment »

  1. julia 20 stycznia 2017 o 11:09 - Reply

    :)

Komentarze »


X