Po zakończeniu emisji “W niewoli przeszłości”, skierowany do Polaków mieszkających za granicą kanał iTVN wyemituje inną brazylijską telenowelę produkcji Globo. Licząca 160 odcinków “Rzeka kłamstw” (Amor à Vida) w reżyserii Wolfa Mayi i Mauro Mendonçy Filho będzie emitowana od 3 września od poniedziałku do piątku o godz. 15.50 CET – Berlin, Paryż, 15.40 CDT – Chicago i 16.40 EDT – Nowy Jork. W rolach głównych Paolla Oliveira (“Szalone serce”), Malvino Salvador (“Siedem grzechów”), Mateus Solano (“Chwytaj dzień”) i Antônio Fagundes (“Szalone serce”, “Dwie twarze”). Swój gościnny udział zaliczyli m.in. znany brazylijski piłkarz Neymar i piosenkarz Gusttavo Lima.

“Rzeka kłamstw” opowiada losy Palomy, która przed laty straciła swoje dziecko. Nie wie, że za jej nieszczęściem stoi jej własny brat, Félix. Mija 12 lat, Paloma jest pediatrą w rodzinnym szpitalu. Pewnego dnia w jej gabinecie pojawia się Brunoze swoją córką. Paloma zbliża się do Paulinhi nie wiedząc, że to jej utracone dziecko. Z biegiem czasu jej relacja z Brunem staje się coraz bliższa, aż w końcu młodzi zakochują się w sobie. Zainteresowanym polecamy wizytówkę telenoweli dostępną pod adresem www.novela.pl/amor-a-vida/


7 KOMENTARZE

  1. ITVN zakupuje dużo Globówek, mam nadzieję że w drugim paśmie telenowel na TVN7 po emisji Violetty(ile sezonów Violetty zakupił TVN7) wyemituje jakąś globówkę z Itvn albo nową np. Imperio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.