29 sierpnia telewizja TV6 rozpocznie emisję meksykańskiej telenoweli “Prawdziwe uczucie” (oryg. “Amores verdaderos”). W rolach głównych Eduardo Yáñez, Erika Buenfil, Sebastián Rulli i Eiza González.

“Prawdziwe uczucie” to remake argentyńskiej telenoweli “Na straży miłości”. Mimo że Meksyk widział już tę samę historię opowiedzianą przez TV Azteca, proponowana przez Televisę adaptacja scenariusza odniosła wielki sukces w kraju Azteków.

Historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria Balvanera, właścicielka rozległych ziem oraz prestiżowej agencji reklamowej, zostaje napadnięta w rodzinnym domku. José Ángel, który przypadkowo zjawia się na miejscu w poszukiwaniu pracy jako zarządca, staje w obronie kobiety i ratuje ją przed napastnikami. Po tych wydarzeniach, Victoria postanawia zatrudnić José Ángela jako prywatnego ochroniarza. Codzienne spotkania i wspólne chwile zbliżają ich do siebie na tyle, że rodzi się między nimi prawdzia, choć niemożliwa miłość – oboje są już po ślubie. Więcej informacji o telenoweli można znaleźć tutaj oraz na stronie serialu www.amoresverdaderos.novela.pl.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Powtórki następnego dnia o godz. 12:15.


73 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.