„Pełna krew” w Cinemax i HBO GO

Premiera meksykańskiego thrillera “Pełna krew” z Hernánem Mendozą, Joaquínem Cosiem i Luisem Robertem Guzmánem 4 kwietnia na kanale Cinemax i w HBO GO.

Kwiecień na kanale Cinemax otwiera ekscytujący meksykański thriller pt. „Pełna krew” (oryg. Purasangre). Jego reżyser Noé Santillán-López (serial “El Diez”) tworzy wyrafinowaną intrygę i bezbłędnie bawi się konwencją, jednocześnie odsłaniając kulisy pracy policjantów i złodziei. W głównych rolach występują Hernán Mendoza (“Pragnienie miłości”), Joaquín Cosio (“007 Quantum of Solace”), Mauricio Argüelles (“Una última y nos vamos”), Luis Roberto Guzmán (telenowela “Za głosem serca”) oraz César Rodríguez (“Ni tú ni yo”). Produkcja została wyróżniona nagrodą za montaż na Breckenridge Festival of Film.

Piątka profesjonalistów postanawia obrabować znany kompleks składający się z toru wyścigowego i kasyna. Ich plan jest prosty: zrobić skok, ukryć łup, a następnie nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów i ukrywać się przed policją przez pięć kolejnych lat. Jeden z nich popełnia jednak błąd i trafia na policyjny radar. Jego pomyłka uruchamia lawinę problemów i ściąga na pozostałych policyjną obławę.

Premierowa emisja na kanale Cinemax w środę 4 kwietnia o godz. 20:00. Od tego dnia film będzie dostępny także w katalogu HBO GO.

Materiały Cinemax

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.