“Palmeras en la nieve” w Netfliksie

Hiszpański film pt. “Palmeras en la nieve” w reżyserii Fernanda Gonzáleza Mediny z Mariem Casasem w roli głównej dostępny na platformie Netflix.

W ofercie polskiej platformy Netflix pojawił się hiszpański film Fernanda Gonzáleza Mediny pt. “Palmeras en la nieve”. W rolach głównych Mario Casas, Adriana Ugarte i Macarena García. W samej Hiszpanii ekranizację bestsellerowej powieści Luz Gabas pt. “Palmy na śniegu” obejrzało ją ponad 2,5 miliona widzów, co przełożyło się na przychód przekraczający 13 milionów euro ze sprzedaży biletów.

Rok 1953. Dwaj bracia wyruszają z położonego w Pirenejach miasteczka Huesca do hiszpańskiej kolonii Fernando Poo (obecnie znanej jako Bioko), wyspy Gwinei Równikowej, żeby pracować na plantacji kakaowca. Jeden z nich, Kilian (Mario Casas), zakochuje się w tubylczej dziewczynie, co w tamtych czasach było zakazane. Pół wieku później Clarence (Adriana Ugarte) przypadkiem znajduje porzucony list, który motywują ją do porzucenia spokojnego życia i poznania ziemi, na której jej ojciec Jacobo (Alain Hernández) i wujek Kilian spędzili lata swojej młodości.

[tabs tab1=”Palmeras en la nieve – Zwiastun”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”30035″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.