Miniserial “Komandosi” od 3 marca w TVP 1

Hiszpański miniserial wojenny pt. “Komandosi” z Blancą Suárez i Hugo Silvą premierowo w Jedynce. Emisja pierwszego odcinka 3 marca o godz. 23:45 .

W marcowe piątki późnym wieczorem Jedynka wyemituje 3-odcinkowy hiszpański serial wojenny pt. “Komandosi” (oryg. Los nuestros), inspirowany prawdziwymi operacjami przeprowadzanymi przez Hiszpańskie Siły Specjalne. Jego reżyserem jest Salvador Calvo, doświadczony w pracy nad miniserialami telewizyjnymi (“Niños robados”, El padre de Caín”), który rok debiutował filmem “Ostatni Hiszpanie na Filipinach”, nominowanym do 9 nagród Goya. Autorem scenariusza jest Alejandro Hernández, zdobywca Goi za film “Todas las mujeres”.

W obsadzie “Komandosów” znalazło się pięcioro zawodowych żołnierzy. Wtórują im znani hiszpańscy aktorzy tj. Blanca Suárez (“Skóra w której żyję”, serial “Statek”), Hugo silva (“Wiedźmy z Zugarramurdi”, serial “W sercu oceanu”), Antonio Velázquez (“Tylko ciebie chcę”), Álvaro Cervantes (serial “W sercu oceanu”), Marina Salas (“Trzy metry nad niebem”, “Tylko ciebie chcę”), Daniel Grao (“Julieta”) oraz Pedro Casablanc (“Człowiek o tysiącu twarzy”).

Akcja serialu rozpoczyna się w Mali. Salaficcy fanatycy porywają Maria i Alejandrę, dzieci hiszpańskiego inżyniera pracującego w tym kraju na rządowym kontrakcie, i ukrywają zakładników w wiosce. Podczas gdy terroryści przygotowują się do przerzucenia dzieci na granicę z Algierią, a potem na pustynię, hiszpański rząd organizuje akcję ratunkową. Na scenę wkracza oddział Zielonych Beretów, elitarna jednostka antyterrorystyczna wykorzystywana do misji specjalnych poza granicami kraju. Powodzenie akcji odbicia dzieci zależy w głównej mierze od kapitana Sancheza, charyzmatycznego przywódcy oddziału, i snajperki Isabel Santany, których kiedyś łączył gorący romans. Teraz muszą odrzucić wszelkie żale, niesnaski i zapomnieć o różnicach, by zacząć działać wspólnie. (TVP)

Emisja pierwszego odcinka 3 marca o godz. 23:45 w Jedynce.

[tabs tab1=”Komandosi – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.