“Łatwiej jest nie patrzeć” 12 kwietnia na kanale Cinemax

Wyróżniona aż sześcioma nagrodami Goya film “Łatwiej jest nie patrzeć” (oryg. “Vivir es fácil con los ojos cerrados”) zostanie wyemitowana

Wyróżniona aż sześcioma nagrodami Goya film “Łatwiej jest nie patrzeć” (oryg. “Vivir es fácil con los ojos cerrados”) zostanie wyemitowana premierowo w niedzielę 12 kwietnia o godz. 20:00 na kanale Cinemax. To pełne pasji i dobrego humoru kino drogi, które wzrusza i bawi. Jego autorem jest uznany reżyser i scenarzysta David Trueba (“Dobre życie”, “Żołnierze Salaminy”). W głównych rolach występują Javier Cámara (“Porozmawiaj z nią”, “Życie ukryte w słowach”), Natalia de Molina oraz Francesc Colomer (“Czarny chleb”). Tytuł komedii nawiązuje do przeboju Beatlesów „Strawberry fields forever”.

Hiszpania, rok 1966. Antonio (Javier Cámara) pracuje jako nauczyciel angielskiego i jest wielkim fanem zespołu The Beatles. Mężczyzna ma na ich punkcie prawdziwą obsesję. Kiedy pewnego dnia dowiaduje się, że John Lennon kręci w Almerii film „Jak wygrałem wojnę“, postanawia rzucić wszystko, wsiąść do swojego starego Fiata i ruszyć w drogę. Na trasie decyduje się zabrać dwoje autostopowiczów – szesnastoletniego Juanjo (Francesc Colomer), który uciekł z domu, oraz dwudziestoletnią, ciężarną Belén (Natalia de Molina). Podróż pozwoli całej trójce dojrzeć i lepiej poznać samych siebie.

Opracowano na podstawie Cinemax

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.