“Kamikadze” 29 maja w Cinemax

Hiszpański film pt. “Kamikadze” (reż. Álex Pina) premierowo 29 maja w Cinemax. W rolach głównych Álex García, Leticia Dolera, Carmen Machi i Héctor Alterio.

W ostatnią niedzielę maja Cinemax wyemituje hiszpański komediodramat pt. “Kamikadze” (oryg. Kamikaze). Reżyserem jest debiutujący w tej roli Álex Pina, znany scenarzysta oraz producent telewizyjny i filmowy. W obsadzie m.in. Álex García (“W sześciu punktach o Emmie”, “La novia”), Leticia Dolera (“Jak być normalną”), Carmen Machi (“Jak zostać Baskiem”), Héctor Alterio (“Syn panny młodej”), Eduardo Blanco (“Syn panny młodej”) i Verónica Echegui (“Fortitude”, “Zimne światło dnia”). Film znalazł się w sekcji oficjalnej 17. festiwalu w Maladze.

Slatan (w tej roli Álex García) pochodzi z państwa, które za sprawą Rosji pogrążyło się w chaosie. Zdesperowany mężczyzna decyduje się na szaleńczy krok. Postanawia zostać kamikadze i wysadzić w powietrze samolot pasażerski lecący z Moskwy do Madrytu. Chce w ten sposób zwrócić uwagę społeczności międzynarodowej na cierpienie swojego narodu. Niespodziewanie jednak warunki pogodowe nie pozwalają na start maszyny. Wszyscy pasażerowie muszą czekać na koniec śnieżycy w rosyjskim hotelu. Podczas kilku spędzonych tam dni obcy z pozoru ludzie zbliżają się do siebie. Czy nowe znajomości wpłyną na decyzję Slatana?

[tabs tab1=”Kamikaze – Zwiastun”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”30746″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.