Hiszpański serial wytwórni Almodovara „Mentiras pasajeras” od 9 października w SkyShowtime

Serial „Mentiras pasajeras” z Eleną Anayą, Pilar Castro, Hugo Silvą oraz Quimem Gutierrezem zadebiutuje w serwisie SkyShowtime w poniedziałek 9 października

Nowy hiszpański serial oryginalny „Mentiras pasajeras” (pod angielskim tytułem Fleeting Lies) zadebiutuje w SkyShowtime już 9 października. Tego dnia do serwisu zostanie dodany pierwszy odcinek, a kolejne będą udostępniane co poniedziałek. Serial liczy łącznie 8 odcinków.

Serial śledzi losy Lucíi, która wiodła idealne życie, miała pracę, dom i narzeczonego. Po zasłużonym awansie na stanowisko dyrektorki generalnej, Lucía nagle zostaje zwolniona i oskarżona o szpiegostwo. Kobieta podejmuje samotną misję odzyskania swojego życia i udowodnienia swojej niewinności, ukrywając prawdę przed najbliższymi. Gdy jedno kłamstwo prowadzi do drugiego, sprawy zaczynają się komplikować. Okazuje się jednak, że Lucía nie jest jedyną osobą, która oszukuje w tym ironicznym i współczesnym portrecie o pozorach i kłamstwach w dzisiejszym świecie.

W rolach głównych María Botto, Pedro Casablanc, Estefanía de los Santos i María León, a także Elena Anaya, Pilar Castro, Hugo Silva, Quim Gutiérrez oraz Susi Sánchez.

Serial „Mentiras pasajeras” został wyprodukowany przez Paramount Television International Studios i El Deseo. To pierwszy serial firmowany nazwiskami Esther Garcíi oraz Agustína i Pedra Almodóvara. Reżyserami są Félix Sabroso i Marta Font.

Materiały prasoweTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.