„Triumf miłości” – Odcinek 33: Wzniecić uczucie

W 33. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria pragnie uratować swoje małżeństwo. Emisja 12 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria wraca do domu. Max pyta ją o kobietę, która przed chwilą dzwoniła. Victoria domyśla się, że to Bernarda. Bernarda prosi Victorię o rozmowę. Gwarantuje jej, że przestanie knuć przeciw niej jeśli ona wmówi Juanowi Pablowi, że nie jest ojcem jej córki. Victoria odmawia. Jimena i jej matka namawiają Victorię, by wyrzuciła Maríę Desamparadę z pracy, bo Max za bardzo się nią interesuje. Victoria obiecuje, że jeśli to się potwierdzi, zwolni Maríę. Daje też słowo Jimenie, że Max do niej wróci.

Juan Pablo przeprasza matkę za swoje zachowanie. Bernarda ponownie atakuje Victorię. Ksiądz tłumaczy matce, że nigdy nie zazna spokoju, jeśli nie wybaczy Victorii. Victoria znajduje zrozpaczoną Fernandę. Dziewczyna prosi matkę o wybaczenie. Po rozmowie z córką Victoria postanawia naprawić swoje małżeństwo. Wyznaje Osvaldowi, że go kocha i zrobi wszystko, by odzyskać jego miłość. María Desamparada przedstawia Bernardzie Maksa. Chłopak rozpoznaje w niej kobietę, która była w jego domu i kłóciła się z Victorią.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.