“Grzechy mojego ojca” 6 maja w TVN 7

W ramach cyklu “Dokument w Siódemce” w środę 6 maja o godz. 21:55 TVN 7 wyemituje film dokumentalny poświęcony kolumbijskiemu

W ramach cyklu “Dokument w Siódemce” w środę 6 maja o godz. 21:55 TVN 7 wyemituje film dokumentalny poświęcony kolumbijskiemu baronowi narkotykowego Pablo Escobarowi. “Grzechy mojego ojca” według scenariusza i reżyserii Nicolasa Entela przybliża sylwetkę najsłynniejszego dealera narkotykowego, zabitego ponad 20 lat temu, z niecodziennej perspektywy – oczami jego syna oraz wdowy.

Ten dokument odkrywa prawdę o najbogatszym i najlepiej skrywanym kryminaliście ostatnich lat. Pablo Escobar kontrolował 80 procent światowego rynku kokainy. Pod jego przywództwem kartel z Medellin stał się najkrwawszym gangiem we współczesnym świecie. Chociaż zginął ponad 20 lat temu w rodzinnym Medellin pod gradem kul specjalnej jednostki policji kolumbijskiej, jest ciągle żywy we wspomnieniach swoich zwolenników, ofiar i naśladowców.

Dokument „Grzechy mojego ojca” przygląda się życiu najbliższej rodziny Escobara. Po śmierci ojca Juan Escobar wyjechał z Kolumbii wraz z matką, Maríą Isabel Santos, i żył pod zmienionym nazwiskiem jako Sebastián Marroquín. Po latach mężczyzna próbuje zrozumieć, jak to możliwe, by ojciec, którego pamięta z dzieciństwa, i człowiek zlecający morderstwa polityków, był tą samą osobą. Escobara wspomina też jego żona, Maria Isabel Santos. Opowieści o życiu rodzinnym, skontrastowane są z faktami z policyjnych kronik.

Opracowano na podstawie materiałów TVN 7

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Bardzo bym chciała jeszcze raz zobaczyć po latach wszystkie stare, cudne telenowele np. Luz Maria,Angela,Rosalinda itp.Masa kobitek chętnie by obejrzała.Te nowe i współczesne to już nie to samo dla mnie,są przesadzone i ordynarne momentami.Powinni stworzyć jakiś kanał z samymi telenowelami,szkoda ze nie ma takiego w Polsce.

  2. Będzie też 9 maja, ale o 1:45

  3. o ktorej to godzinie?

    1. O godz. 21:55.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.