„Dzika miłość” od 20 lutego w Novelas+

Brazylijska telenowela „Dzika miłość” (Pantanal) od 20 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+

Joventino, jeden z największych farmerów w Pantanal, znika bez śladu, pozostawiając po sobie syna, José. Pięć lat później, podczas podróży do Rio de Janeiro, José poślubia Madeleine. Wkrótce na świat przychodzi ich syn, Jove. Madeleine tęskni za życiem w mieście i nie akceptuje samotności związanej z byciem żoną rolnika. Ponieważ jej mąż jest zawsze w drodze, jest zmuszona mieszkać z Filó, pokojówką, o której niewiele wie i której ufa. Madeleine nie wie, że Filó jest prostytutką, z którą José miał romans w przeszłości. Madeleine ucieka z rancza, zabierając Jove’a, który jest jeszcze dzieckiem, do Rio de Janeiro.

Dwadzieścia lat później Jove wyrusza na poszukiwanie ojca. Choć są szczęśliwi z ponownego spotkania, José i Jove muszą stawić czoła różnicom kulturowym i charakterologicznym. Młody Jove zakochuje się w Jumie, córce farmerów. Młoda dziewczyna nie otwiera swojego serca przed nikim, broniąc się w ten sposób przed mężczyznami.

W rolach głównych: Alanis Guillen, Jesuíta Barbosa („Niewidoczni”), Marcos Palmeira („Mandrake”), Dira Paes („Boska miłość”), José Loreto, Irandhir Santos („Elitarni – ostatnie starcie”), Osmar Prado (telenowela „Droga do Indii”), Karine Teles („Prawie jak matka”) oraz gościnnie Juliana Paes (telenowele „Droga do Indii”, „Słodka ambicja”).

Emisja liczącej 120 odcinków telenoweli „Dzika miłość” od wtorku 20 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+
Więcej informacji o telenoweli „Dzika miłość” na stronie www.novela.pl/dzika-milosc

Materiały CANAL+Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.