“Czerwony Orzeł” w TVN Player

Tęsknicie za przygodami zamaskowanego bohatera? Już 1 czerwca Czerwony Orzeł i jego wierny druch, Satur powrócą na platformie TVN Player.

Tęsknicie za przygodami zamaskowanego bohatera? Już 1 czerwca Czerwony Orzeł i jego wierny druch, Satur powrócą na platformie TVN Player.

“Czerwony Orzeł” (oryg. “Águila Roja”) to niezwykle popularny i ceniony hiszpański serial. Jak dotąd Globomedia wyprodukowała dla Telewizji Hiszpańskiej La 1 5 sezonów (ostatni jest obecnie emitowany na Półwyspie). W Polsce mogliśmy obejrzeć 4 serie na kanale TVN 7.

Opis: Gonzalo, prosty nauczyciel, świętuje Boże Narodzenie wraz ze swoją żoną Cristiną i synem Alonsem. W tym samym czasie grupa zakapturzonych osobników uczestniczy w tajnym zebraniu. Jeden z członków tajnej organizacji, Kapitan Rodrigo, zostaje oskarżony o zdradę, lecz udaje mu się uciec. Ścigany przez ludzi Komisarza, spotyka Cristinę. Zostaje ona aresztowana i poddana torturom. Gdy Gonzalo znajduje żonę, jest już za późno. Kobieta umiera w jego ramionach… Zrozpaczony mężczyzna poprzysięga zemstę i postanawia działać jako Czerwony Orzeł. Chce odszukać morderców swojej żony i bronić miejscowej ludności.

Pierwszy odcinek już w sobotę 1 czerwca na stronie: http://tvnplayer.pl/seriale-online/czerwony-orzel-odcinki,1277/odcinek-1,S00E01,20071.html
Comments

  1. to najlepszy serial nie moge sie doczekac VI sezonu

  2. kocham imie monica

  3. basia jak oglądasz to powinnas wiedziec

  4. moja siostra kocha gonzalo

  5. ja tez nie mogę się doczekać 5 sezonu

  6. To super, uwielbiam ten serial. A ten pierwszy odcinek to od którego sezonu? Ten najnowszy sezon czy od początku?

  7. oby dodawali więcej telenowel na takie platformy telewizyjne :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.