Tęsknicie za przygodami zamaskowanego bohatera? Już 1 czerwca Czerwony Orzeł i jego wierny druch, Satur powrócą na platformie TVN Player.

„Czerwony Orzeł” (oryg. „Águila Roja”) to niezwykle popularny i ceniony hiszpański serial. Jak dotąd Globomedia wyprodukowała dla Telewizji Hiszpańskiej La 1 5 sezonów (ostatni jest obecnie emitowany na Półwyspie). W Polsce mogliśmy obejrzeć 4 serie na kanale TVN 7.

Opis: Gonzalo, prosty nauczyciel, świętuje Boże Narodzenie wraz ze swoją żoną Cristiną i synem Alonsem. W tym samym czasie grupa zakapturzonych osobników uczestniczy w tajnym zebraniu. Jeden z członków tajnej organizacji, Kapitan Rodrigo, zostaje oskarżony o zdradę, lecz udaje mu się uciec. Ścigany przez ludzi Komisarza, spotyka Cristinę. Zostaje ona aresztowana i poddana torturom. Gdy Gonzalo znajduje żonę, jest już za późno. Kobieta umiera w jego ramionach… Zrozpaczony mężczyzna poprzysięga zemstę i postanawia działać jako Czerwony Orzeł. Chce odszukać morderców swojej żony i bronić miejscowej ludności.

Pierwszy odcinek już w sobotę 1 czerwca na stronie: http://tvnplayer.pl/seriale-online/czerwony-orzel-odcinki,1277/odcinek-1,S00E01,20071.html


7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.