„Bezduszna” od 17 lipca w Novelas+

Livia Brito i José Ron ponownie na naszych ekranach w telenoweli „Bezduszna” (La desalmada). Premiera 17 lipca w Novelas+.

Fernanda to prosta i szlachetna kobieta, która poślubia swojego ukochanego Santiaga, aby rozpocząć nowe życie w pięknym miasteczku Ichámal, ale jej szczęście będzie trwać tylko przez bardzo krótką chwilę. Podczas nocy poślubnej Santiago zostaje brutalnie zamordowany przez grupę zamaskowanych mężczyzn, a Fernanda zostaje zgwałcona przez ich przywódcę, który pozostawia ją ciężko ranną i prosi jednego ze swoich wspólników, o jej zabicie. Dzięki Luisowi i Juanowi, najlepszym przyjaciołom Santiaga, dziewczyna cudem przeżywa, znajdując schronienie na ranczu swojego ojca, Calixta, który powoli umiera na widok cierpienia córki.

Trzy lata później Fernanda staje się twardą i bezduszną kobietą, której jedynym celem jest ukaranie człowieka, który zniszczył jej życie. Jedyną wskazówką, jaką posiada, jest antyczny amulet z porożem byka na szyi oprawcy. Próbując zapomnieć o przeszłości Fernanda wraz z przyjaciółmi zakłada rancho „Nuevo Amanecer”. Młoda kobieta pozbawiona serca stanie przed dylematem, czy za wszelką cenę dążyć do wymierzenia sprawiedliwości, czy rozpocząć nowe życie u boku Rafaela…

Materiały Novelas+Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.