„Sześć sióstr” – Odcinek 192:

W 192. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Adela prosi Dianę o pomoc w zdobyciu pracy w jej fabryce. Emisja 17 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Kłopoty nękają rodzinę Silvów i tym razem dotykają mężczyzn z najbliższego kręgu sióstr. Inspektor Tobias nadal prowadzi śledztwo w celu ustalenia osoby odpowiedzialnej za handel opium. Miguel i Salvador składają takie same zeznania, chociaż wcześniej nie byli zgodni. O udział w sprawie podejrzewany jest również Rodolfo, więc Blanca jest zmuszona ukryć kompromitujące dokumenty w domu swoich sióstr. German nie może znaleźć pracy, a Adela prosi Dianę o pomoc w zdobyciu pracy w jej fabryce. Ostatecznie oferta nie podoba się Germanowi. Cristóbal również przeżywa trudny okres. Z jednej strony cieszy się, że jego żona wyzdrowiała, z drugiej strony nie jest w stanie odmówić, gdy ona proponuje im powrót do wspólnego życia. W międzyczasie Franciscę niespodziewanie odwiedza Gabriel, który przyjechał się pożegnać przed wyjazdem do Ameryki jako pasażer na gapę. Ona bojąc się, że młodzieniec zostanie przyłapany na ucieczce, nie może powstrzymać łez.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.