„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 59: Belén wraca do hotelu

W 59. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Alfredo i Elisa odkrywają romans księdza Grau. Emisja 23 września o godz. 15:05 w TVP 1 .

Sofia radzi bratu, by uporał się z małżeńskimi kłopotami z pomocą psychiatry, który leczył ją po zamachu w hotelu. Teresa sprawdza przeszłość Cisnerosa i odkrywa, że szef sali jest kłamcą. Diego zastaje Alicię w sekretnym pokoju. Uważa to za ostateczny dowód zdrady i żąda, by wyjawiła mu tożsamość kochanka. Julio zamyka się w pokoju przy zwłokach Andresa, by pożegnać się z przyjacielem. Nieoczekiwanie spotyka go wielka niespodzianka. Alfredo i Elisa idą do kościoła, by skonfrontować się z księdzem Grau. Niespodziewanie podsłuchują rozmowę duchownego z młodą kobietą, która oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Zgodnie z przewidywaniami śledczego Ayali w hotelu nieoczekiwanie zjawia się Belén.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.