„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 33: Śmierć baronessy | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 33: Śmierć baronessy

novela.pl 25 lutego 2017 0

W 33. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Sofía planuje pozbyć się baronessy, by nie stracić męża. Emisja 4 marca o godz. 15:15 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 33: Śmierć baronessy

Alicia próbuje odtworzyć ostatnie godziny życia swojego ojca. Jest pewna, że ktoś go otruł arszenikiem. Jak się okazuje, feralnego ranka kawę zaniósł mu do pokoju Andrés. Chłopak relacjonuje Alicii przebieg wydarzeń, w których brał udział jej mąż, Diego. Dyrektor i współwłaściciel hotelu, don Alfredo, otrzymuje posadę na dworze królewskim. Żeby ją przyjąć, musi zrzec się funkcji i udziałów w hotelu. Sofía nie chce stracić męża; postanawia się pozbyć groźnej rywalki, baronessy Beatriz. Don Javier, który sfingował własne porwanie dla okupu, przysyła matce odcięty palec. Kiedy rodzina zostawia pieniądze na leśnej drodze, zjawia się po nie wielu chętnych. Nowa pokojówka Camila, która chce zdobyć względy Andrésa, zaprasza go na tańce.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X