„W obronie honoru” – Odcinek 4: Arturo prowokuje Sofíę

W 4. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Arturo próbuje zmusić Sofíę, żeby wyznała mu swoje uczucia. Emisja 24 maja 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Sofía zwraca się z pretensjami do Artura o to, że zajął się źrebiącą się klaczą bez zezwolenia. Fernández oznajmia, że istnieją poszlaki wskazujące na powiązanie Leonarda ze śmiercią Almy. Cayetana ostrzega komendanta, że zapłaci wysoką cenę za nadużywanie władzy. Samuel staje w obronie Patricii, gdy inny mężczyzna pozwala sobie wobec niej na zbyt wiele. Cayetana uprzedza Sofíę o zatrzymaniu Leonarda. Obie jadą na komisariat i domagają się rozmowy z Fernándezem. Komendant informuje Leonarda, że w samochodzie Ignacia znaleziono jego włosy.

Arturo mówi Flaviowi, że Patricia nie zasługuje na Samuela. Samuel tymczasem spędza noc z Patricią. Ruiz próbuje zobligować Leonarda do opowiedzenia ze szczegółami wydarzeń z tragicznej nocy. Sofíi śni się koszmar związany ze śmiercią Almy. Cayetana kontaktuje się z sędzią, któremu uskarża się na Fernándeza. Andrea prawi wyrzuty Samuelowi z powodu spóźnienia do pracy. Leonardo zostaje zwolniony z aresztu i wraca na ranczo.

Samuel upuszcza liścik, jaką napisała do niego Patricia. Andrea go znajduje. Soledad uprzedza braci Gallardów, że sąd wydał postanowienie o zamknięciu sprawy śmierci ich siostry. Sofía odmawia sprzedaży swojej stajni Emiliowi. Felipe mówi Arturowi, że nie lubi Leonarda, a Sofía wcale go nie kocha. Flavio widzi, jak Leonardo wślizguje się do łazienki Iriny. Cayetana znajduje zdjęcie Almy pośród rzeczy Soledad. Arturo insynuuje Sofíi, że czuje do niego to samo, co on do niej.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.