fot. Televisa

Pedro odbiera telefon ze szpitala. Dowiaduje się, że Gina za chwilę zacznie rodzić i ojciec dziecka powinien być obecny podczas porodu. Elena postanawia dokuczyć Irene i wmawia jej, że Ernesto stał się czułym, troskliwym mężem i świetnie się dogadują. Agustín zjawia się w szpitalu, aby towarzyszyć Ginie podczas porodu. Irene grozi Ernestowi, że pośle go za kratki. Robles prosi Chaveza, żeby wstawił się za nim u Inés.

Elena dzieli się z ojcem swoim planem – chce wmówić mężowi, że polecą razem do Cancun, a gdy będą na lotnisku, ona i Nico wsiądą do innego samolotu i polecą do Stanów Zjednoczonych. Przy okazji wspomina mu o romansie Ernesta z Irene. Agustín cieszy się z narodzin córki. Nadaje jej imię María. Nelson nakazuje córce niezwłocznie podpisać papiery rozwodowe. Pedro informuje Elenę, że lada chwila odzyska wolność. Postanawiają spotkać się w Los Angeles.

Pielęgniarka mówi Agustínowi, że jego córka ma gorączkę i podwyższone stężenie bilirubiny. Gina otrąca córkę. Nelson wstydzi się za jej zachowanie. Pedro wręcza mecenas Ortigozie papiery rozwodowe podpisane przez siebie i Ginę. Ernesto znajduje w rzeczach Eleny bilety lotnicze do Stanów Zjednoczonych.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.