„Z miłości do dziecka” – Odcinek 53: Ostateczność

W 53. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Modesto ucieka przed policją. Ernesto planuje zabić Pedra. Emisja w piątek 16 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ester i Domingo boją się, że Modesto zabije ich syna. Samuel leży nieprzytomny nieopodal torów. Dwoje przechodniów udziela mu pomocy. Komendant Robles podejrzewa, że w warsztacie Nelsona jest szpieg. Nelson nie zgadza się z jego tezą. Modesto żąda pięciu milionów pesos i samochodu w zamian za uwolnienie Samuela. Tymczasem Samuel dzwoni do rodziców, aby ich uspokoić i wyjawić kryjówkę Modesta. Jimmy uprzedza Modesta o planach policji, aby zdążył uciec. Komendant Robles i jego ludzie przyjeżdżają za późno.

Adolfo zdobywa dokumenty oczerniające Horacia. Ernesto zamierza pozwać zięcia, a następnie sprzedać firmę. Nelson zaprasza Rosę do siebie, aby ochronić ja przed Modestem. Szybko jednak żałuje tej decyzji ze względu na wiążące się z nią wydatki. Gina przyznaje się ojcu do wysłania zdjęć Elenie. Pedro wyznaje żonie, że bardzo ją lubi, ale nie potrafi pokochać.

Nicolás prosi ojca, żeby zabrał go do babci. Pedro odwiedza Elenę w biurze. Kobieta wpada w złość i nie zezwala mu na widzenie się z synem. Mónica i Horacio umawiają się na wizytę u ginekologa. Gabriela i Agustín postanawiają przedstawić Andreę Nelsonowi. Ernesto proponuje Jimmy’emu, że zapłaci mu za zabicie Pedra.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.