Federica wpada w histerię, gdy policja zjawia się z nakazem jej zatrzymania. Garibay jedzie z nią do aresztu. Gael oznajmia rodzinie, że nie jest synem Osvalda. Opowiada o tym, że jego matka była związana Agustínem, lecz Máximo zagroził mu i zmusił do wyjazdu. Osvaldo jest zły na Gaela, że wyjawił prawdę, która uwłacza pamięci jego rodziców.

Garibay uprzedza Federicę, że spędzi wiele lat w więzieniu, albowiem istnieje nagranie wideo na którym próbuje otruć Dominga. Fidel wyjaśnia rodzinie Ángeles, że kamery zarejestrowały, jak Federica usiłuje zabić Dominga. Hugo odczytuje testament Eloísy. Kobieta sprawiedliwie rozdziela majątek pośród członków rodziny, do których zaliczają się także Roxana i Gael. Vittorio informuje Dianę, że wynajął już dla niej adwokata i ma nadzieję, że ten zadba o zwrócenie jej wolności.

Julieta i Santino namiętnie się całują. Pilar coraz szybciej wraca do zdrowia. Tymczasem zdrowie Gianny ulega pogorszeniu. Dziewczyna zaczyna wspominać swoje życie z obawy przed najgorszym. Pedro pociesza zdesperowaną Fiorellę. Podkreśla, że bardzo ją kocha i nie odsunie się od niej, nawet jeśli okaże się, że są przyrodnim rodzeństwem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.