„Włoska narzeczona” – Odcinek 119: Fiorella zdradza się przed doñą Eloisą

W 119. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael rozczarowuje Giannę. Fiorella zdradza się przed doñą Eloisą. Emisja 6 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Dianna wręcza Aníbalowi hasła dostępu do kont Vittoria. Ten okrada go z pieniędzy. Osvaldo mierzy do Fabia z broni i nakazuje mu opuścić kraj, żeby pokrzyżować plany Pedra. Fidel pojawia się na zebraniu zwołanym przez Pedra bez dowodów. Osvaldo cynicznie oferuje Pedrowi swoją pomoc w zdemaskowaniu Benigna i Aitany.

Sergio jest rozczarowany zachowaniem Roxany, która urządziła imprezę w domu. Jedna z koleżanek Roxany dosypuje narkotyk do napoju Gaela. Gianna odwraca się do Gaela plecami, który odkrywa, że ten znów się odurzył. On ignoruje jej płacz i świetnie się bawi z Roxaną. Benito oświadcza się Roxanie przed jej gośćmi. Ona przypomina mu, że jest tylko szoferem i publicznie go poniża.

Fiorella zmyśla historię na temat swojego romansu z Gianlucą. Doña Eloisa wyznaje Włoszce, że chciałaby udać się na odpoczynek. Fiorella bez namysłu proponuje jej wyjazd do domku, w którym ukrywała się z Pedrem. Starsza pani jest zdumiona faktem, że Włoszka wiedziała o istnieniu tego miejsca.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.