Pojawienie się architekta zmusza braci Gallardów do przyznania się, że nie są robotnikami budowlanymi. Arturo jest gotowy powiedzieć rodzinie Del Junco całą prawdę, lecz jego bracia go przed tym powstrzymują. Cayetana zwalnia Gallardów i zakazuje im wstępu na swoje ranczo. Beatriz ponawia złożoną im wcześniej ofertę pracy.

Sofía namawia Irinę, żeby nie wychodziła za Daría. Fernández posądza Emilia o zatrucie bydła Beatriz. Ten uprzedza go, że nie jest w stanie mu niczego udowodnić. Figueredo przychodzi do Ulisesa z zamiarem zabrania Patricii do Los Angeles, gdzie zrobi z niej gwiazdę. Ulises wmawia mu, że nie warto w nią inwestować. Irina wyznaje Flaviowi, że nie przeszkadza jej, że wszystkich okłamał, by przy niej być, a przy tym uświadamia Artura, że Sofía spodziewa się jego dziecka.

Soledad chce zrezygnować z pracy dla Cayetany, ale Felipe nie pozwala jej odejść. Leonardo wyjawia Cayetanie, że Sofía spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Sofía denerwuje się na widok Artura, gdy ten pojawia się na wieczorze panieńskim Iriny. Leonardo ratuje Cayetanę przed utonięciem. Przymierza się do wyznania kobiecie swoich uczuć, ale Felipe im przerywa.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.