„W obronie honoru” – Odcinek 42: Prośba Sofíi

W 42. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Sofía prosi Artura, żeby na nią zaczekał. Flavio odrzuca pieniądze. Emisja 15 lipca 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Cayetana dziękuje Flaviowi za uratowanie jej córki. Irina zwierza się siostrom, że zawdzięcza swoje życie jednemu z braci Rey. Néstor zdradza braciom, kto jego zdaniem zaplanował porwanie. Mężczyzna podejrzewa, że prawdziwym celem porywaczy był Samuel. Cyganka mówi Verónice, że pewna świetlista dusza potrzebuje jej pomocy. Ulises przekonuje Candelę do udziału w jego planie wzbudzenia zazdrości u Patricii.

Trzy dni później. Leonardo jest zazdrosny, gdy widzi Sofíę w towarzystwie Pabla. Najpierw zwraca się z pretensjami do mężczyzny, a później go uderza. Flavio wyznaje Samuelowi, że Andrea nakryła go na pocałunku z Iriną. Andrea czyni wymówki Irinie z powodu jej uczuć do Flavia. Soledad nakrywa Verónicę i Pabla na pocałunku, po czym udziela im reprymendy. Leonardo ostrzega Sofíę, że zabije ojca jej dziecka, kiedy dowie się, kim on jest.

Beatriz uprzedza Cayetę, że musi zrównać swoją ofertę z tą złożoną przez Valverde, jeśli chce kupić jej ranczo. Emilio dowiaduje się, że to Malkovich i Nicholson porwali Irinę. Flavio odrzuca pieniądze od Cayetany, które ta chce mu wręczyć w zamian za uratowanie córki. Później wślizguje się do pokoju Iriny i całuje ją. Samuel znajduje w samochodzie Andrei swoją koszulę. Sofía prosi Artura, żeby nie odchodził i dał jej kilka dni do namysłu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.