„W obronie honoru” – Odcinek 19: Dowód miłości

W 19. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Sofía i Arturo umawiają się na plaży. Leonardo robi interesy z Isadorą. Emisja 14 czerwca 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Siostry Del Junco komentują decyzję Artura i jego braci o odejściu z rancza. Miranda obwieszcza rodzinie, że planuje wydać huczne przyjęcie z okazji przyjazdu jej córki Veróniki. Leonardo mówi Cayetanie, że znalazł jednego z braci Gallardów. Soledad złości się, gdy słyszy, jak Horacio i Darío obgadują Verónicę za jej plecami. Pablo wyjaśnia Rocío, że ktoś próbuje skrzywdzić siostry Del Junco.

Arturo próbuje wytłumaczyć braciom, że córki Ignacia nie ponoszą winy za to, co spotkało Almę. Samuel obiecuje Patricii swoją pomoc. Andrea rozmyśla o pocałunku z Samuelem. Arturo wraca na ranczo, żeby pożegnać się z Felipe i zwrócić mu jego pistolet. Flavio zwierza się Tomásowi, że oszalał na punkcie Iriny. Arturo umawia się z Sofíą na plaży. Ulises nasyła swoich ludzi na Samuela, po tym jak nakrył go razem z Patricią. Isadora i jej ludzie wykradają ładunek z bronią należący do policji.

Cayetana przyłapuje Leonarda na rozmowie z Emiliem i zapowiada temu drugiemu, że nigdy nie sprzeda mu stadniny. Później wyjaśnia zięciowi, że odkąd pamięta Emilio zawsze zabiegał o jej względy, lecz ona nigdy nie zwróciła na niego uwagi. Sofía oddaje się Arturowi. Miranda nakazuje Soledad trzymać się z dala od Veróniki. Leonardo i Isadora spotykają się, żeby omówić interesy. Sofía pyta Artura o pewną ważną sprawę, o której miał jej powiedzieć…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.