Arturo wyznaje Sofíi, że czuje ogromny resentyment do ludzi z jej klasy społecznej, albowiem w przeszłości skrzywdzili jego rodzinę. W trakcie szarpaniny Leonardo oblewa Cayetanę likierem. Flavio namawia Samuela, żeby dalej uwodził Irinę. Irina próbuje dowiedziec się od Andrei, z jakiego powodu zezłościła się na Samuela. Patricia zakazuje Ulisesowi nękać Samuela.

Leonardo rozmawia z Emiliem o śmierci Ignacia oraz o jego fascynacji Cayetaną. Samuel obiecuje Patricii, że ochroni ją przed Ulisesem. Irina umawia się z Samuelem. Andrea proponuje Saldívarom, żeby urządzili ślub Veróniki na jej ranczu. Cayetana wypomina Sofíi, że nie uprzedziła nikogo o tym, dokąd idzie. Andrea spotyka Irinę z Samuelem i czyni jej z tego powodu wyrzuty. Ulises także złości się z obecności Samuela w Palenque. Irina całuje Samuela na oczach Patricii. Dziewczyny dowiadują się, że Samuel romansował z nimi obiema jednocześnie i żądają od niego wyjaśnień.

Nicholson i Malkovich zabierają Samuela. Néstor zatrzymuje Andreę, Irinę i Patricię. Arturo wyznaje Juanie, że kocha Sofíę. Emilio wysyła Cayetanie bukiet róż. Nieves zawiadamia Sofíę, że jedna z klaczy zaczyna się źrebić. Tak naprawdę jest to część planu Leonarda, który zastawił pułapkę na Sofíę, żeby pobyć z nią sam na sam…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.