„Na przekór losowi” – Odcinek 49: Przykra niespodzianka

W 49. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia widzi Martína w towarzystwie innej kobiety. Emisja 6 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Cholo chowa się przed Alicią. Okazuje się, że szef Laureano i Natalia, u których pracuje Gonzalo, zostali wynajęci przez Julietę do przygotowania kolacji dla Sergia i jej rodziny. Gonzalo dziękuje Juliecie za zaproszenie na kolację, ale podkreśla, że nie zmieniła ona jego stosunku do niej. Nie krępuje się wypomnieć kobiecie, że przyczyniła się do rozpadu ich rodziny.

Yuri, Gonzalo i Miranda komentują kolację u Juliety. Gonzalo uważa, że kochanka ich ojca przez cały czas udawała, aby zdobyć ich sympatię. Yuri zostaje na noc w składziku razem z Cholem. Yuri opowiada matce o kolacji u Juliety. Sergio nieświadomie chwali artykuł napisany przez Martína. Gdy odkrywa, kto jest jego autorem wpada w złość. Uważa, że Mabe zdradziła jego i Julietę, zatrudniając Martína w wydawnictwie.

Sergio i Martín przypadkiem spotykają się przed szkołą i wdają się w kłótnię. Szef Laureano radzi Gonzalowi, żeby powiedział ojcu, że studiuje w akademii kulinarnej, zanim sam odkryje prawdę. Alicia i Fedora wybierają się na lunch do tej samej restauracji co Mabe i Martín. Yaya zawiadamia Yuri, że przed domem czeka policja.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Comment

  1. Super serial.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.