„Na przekór losowi” – Odcinek 20: Obietnica

W 20. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio planuje odegrać się na Juliecie. Emisja 24 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín mówi Sergiowi, że już od jakiegoś czasu rozważał odejście z programu. Zarzuca mu, że obiecuje swoim widzom prawdę, a w rzeczywistości wszystkich oszukuje. Maruja opatruje ranę Facunda. Alicia ma pretensje do córki, że podobnie jak jej rodzeństwo ukrywa przed nią swoje problemy i dowiaduje się o wszystkim od osób trzecich. Sergio wypomina Juliecie, że wykorzystała jego materiał na wizji i posądza ją o próbę przejęcia programu.

Gonzalo przychodzi do gabinetu Orlanda na rozmowę o pracę. Niestety, nie kończy się ona dobrze ze względu na jego konflikt z ojcem i romans z Fedorą. Facundo mówi Martínowi, że został napadnięty. Nie daje mu spokoju myśl, że Cholo wziął na siebie winę za zabójstwo, którego nie popełnił. Postanawia się z nim rozmówić. Mujica zmusza Chola do podpisania dokumentu, w którym przyznaje się do zabicia Simona Guerry. Sergio prosi Alicię o przebaczenie i obiecuje, że usunie Julietę ze swojego programu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.