„Na przekór losowi” – Odcinek 19: Zwolnienie

W 19. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio zwalnia Martína. Emisja 23 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Cholo usiłuje wmówić Yuri, że zabił Simona, ale ona nie potrafi mu uwierzyć. Jego sprawę przejmuje inny adwokat – Jorge. Cholo prosi Zote, żeby pomógł mu przetrwać w zakładzie karnym.

Sergio zauważa, że odkąd odszedł domu wszystkie jego dzieci borykają się z problemami. Prosi żonę, żeby przyjęła go z powrotem, albowiem chce im pomóc. Quique i jego kolega włamują się do domu Carloty i grożą jej bronią. Dla niepoznaki zakrywają głowy kominiarkami. Wynoszą pieniędze i biżuterię.

Alicia nie zgadza się na powrót męża. Wypomina mu, że już raz zrezygnował z rodziny na rzecz kochanki i dodaje, że po jego powrocie nic nie byłoby już takie samo jak przedtem. Jorge sądzi, że sprawa Chola będzie najprostszą ze wszystkich w jego karierze, albowiem oskarżony przyznał się do zabójstwa. Carlota zawiadamia policję o napadzie. Sergio wyrzuca Martína z pracy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.